پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه

تکه ای از متن پایان نامه :

نکته قابل ذکر اینکه ممکن می باشد صورت خفیف هر یک از انحرافات جنسی د ر هر فردی مشاهده گردد مثلاً چشم چرانی ممکن می باشد در افراد بسیاری خصوصاً مردان یافت گردد اما باید دقت کرد که زمانی به آن انحراف جنسی اطلاق میگردد که فرد چشم چران  رضایت جنسی خود را به وسیله ی چشم چرانی از قبیل دیدن دستگاه جنسی سایر افراد مخصوصاً زنان به دست می آورد.

 

1-1-6-2 مفهوم  اصطلاحی اختلال جنسی:

اختلال جنسی به حالتی اطلاق میگردد که از مسیر معمول روابط جنسی انحراف حاصل گردد اما فراتر از انحراف جنسی می باشد درواقع  انحراف از مسیر  اختلال جنسی به حدی می باشد که در زندگی فرد خلل ایجاد می نماید فروید تاکید میکند اختلال جنسی به صورت حاد زندگی را خطر می اندازد در حقیقت تفاوت اصلی انحراف و اختلال در این می باشد که در انحراف جنسی فرد مبتلا کاملاً به اقدام خود آگاه می باشد در حالیکه اختلال جنسی موجب از بین رفتن اراده میگردد و فرد مبتلا به آن اعمال خاص مربوط به بیماری ،اراده ی خود را از دست می دهد.(فرخی پور،1389)

حتی ممکن می باشد بعضی از مصادیق اختلال جنسی به جنون نزدیک شوند کما اینکه به عقیده “ریچارد کرافت اوبینگ ” مبتلایان به مرده پرستی تقریباً دارای نوعی سایکوز( جنون ) هستند  در انتها لازم به ذکر می باشد که طبق آخرین استاندارد اعلام شده از سوی انجمن پزشکی آمریکا اختلالات و انحرافات جنسی تحت عنوان اختلالات جنسی مطرح شده  و به سه دسته تقسیم می گردند. که دسته دوم آن همان انحرافات جنسی می باشد که دانشمندانی زیرا فرویدذکر کرده بودند.

و دسته اول  نارسایی های کارکرد جنسی می باشد که با آشفتگی در تمایل جنسی و تغییرات روانی و فیزیولوژیکی مشخص می باشد.

هم اکنون هزاران سایت و مانند صدها سایت فارسی زبان در اینترنت به ارائه خدماتی زیرا دوست یابی آن لاین می پردازند. در حال حاضر هزاران سایت اینترنتی هست که حاوی تصاویر مستهجن می باشد تصاویر موجود در این سایت ها بسیار وقیح و زننده می باشد اشکال گوناگونی از هرزه نگاری در اینترنت روبه فزونی و گسترش می باشد تصاویر و فیلم های مستهجن تبلیغات و آگهی های بازرگانی که آشکارا حاوی اشارات غیر اخلاقی هستند از نمونه های این هرزه نگاری به شمار می روند.

رفتار شهوانی( همچون نوشته ها، عکس ها و فیلم ها) به قصد تحریک انگیزه های شهوانی. که در چند دهه اخیر با گسترش فرهنگی که موضوعات جنسی را تابو نمی داند ،صنعتی بر حول تولید و مصرف محتوای هرزه نگاری ایجاد شده می باشد.

هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه92

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه