دانلود پایان نامه ارشد رشته روانشناسی و تربیتی با موضوع نقش واسطه‌ای عزت نفس سازمانی در رابطه بین عدالت سازمانی با سازگاری شغلی

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد : تأثیر واسطه‌ای عزت نفس سازمانی در ارتباط بین عدالت سازمانی با سازگاری شغلی

تکه ای از متن پایان نامه :

از خود پیدا می کنند.  عزت نفس یک خودآگاهی مهم و یک عامل قوی در ترغیب شخص به کار، تعیین ظرفیت، خودهدایت گری، خودکنترلی و تمایل به رفتارهای کاری سودمند می باشد .

عزت نفس کارمندان و حفظ و ارتقای آن یکی از مهمترین راههای بالابردن انگیزه و به تبع آن ارزش و کارایی آنان خواهد بود .

 

2-1 بیان مسئله

سازگاری شغلی یکی از عوامل مربوط به ایجاد هماهنگی در کار می باشد . رضایت ، محرک رفتار ترمیم و بازسازی می باشد و نارضایتی ، محرک رفتار سازگار می باشد . در برخی جاها ، عدم تطابق بین نیازهای یک شخص و مزایای محیطی چشم گیر می باشد و شخص به زور طریق سازگاری را در پیش خواهد گرفت .

اصطلاح سازگاری شغلی اغلب برای اختصار کردن فرایندی بهره گیری می گردد  که هر فرد طی آن مهارت های کلی و توانایی هایی را که برای براوردن نیازهای محیط شغلی لازم می باشد ، بالا می برد ( استراسر[1]ولاستینگ[2] ، 2003 ، ص 129) .

سازگاری شغلی با  کاهش تعارض و افزایش کارایی در کار مشخص می گردد . سازگاری شغلی شامل توضیح و توضیح رفتارهایی می باشد که منجر به اجرای موثر و خوب وظایف مورد نیاز افراد و توجه مثبت به سوی تأثیر کاری جدید میگردد . از این رو در تعریف سازگاری شغلی بر عوامل فردی ، حمایت اجتماعی و عوامل کاری تاکید میشود ( کوانگ[3] و یینگ[4] ، 2007 ، ص  267، 268) .

[1] – Strauser Dr

[2] – Lasting Dc

[3]–  Kuang Ch

[4] – Ying Chc


تأثیر واسطه‌ای عزت نفس سازمانی در ارتباط بین عدالت سازمانی با سازگاری شغلی در کارکنان کمیته امداد امام خمینی استان فارس

 

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

Author: userk