دانلود پایان نامه رشته حقوق هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با نگرش بر فقه

دانلود پایان نامه رشته حقوق هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با نگرش بر فقه

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه

تکه ای از متن پایان نامه :

عدم انزال بیرونی را به تصویر میکشد یا خیر؟ بعضی فیلم های بزرگسالان ویرایش میشوند به نوع غیر مستقیم که مناسب پخش در تلویزیون های شبانه هستند در مقابل هرزه نگاری مستقیم برای پخش در فروشگاههای فیلم بزرگسالان تهیه میشوند

کاربران شبکه  ارسال گردد ،هر کاربر می تواند از طریق یک آدرس شخصی که معمولاً توسط سایت ها ارائه میشود از این مکان بهره گیری کند از سوی دیگر بعضی سایت ها ی هرزه نگاری اقدام به ثبت نام و عضو گیری می نمایند به مقصود اینکه فایل ها ، اخبار و اطلاعات و محصولات مورد انتخاب و علاقه  افراد به صورت زمان بندی تعریف شده به نشانی پست الکترونیک آنها ارسال کنند که این یکی دیگر از روشهای  توزیع آثار هرزه نگاری در فضای سایبر می باشد.

 

  • اخبار یوزنت:

این خدمت امکان خواندن اخبار عمومی را روی صفحه مخصوصی(تخته سیاه ) میسر می سازد یا آنرا ارسال میکند. فایل های متن ممکن می باشد همچنین توام با فایل های صوتی عکس و تصویر ویا ویدئویی باشد که حسب تعداد زیاد موضوعات تخته ها در اینترنت به هزاران عنوان و بخش یعنی گروههای جدیدی تقسیم می شوند.

 

1-2-2-4 تقسیم بندی هرزه نگاری به اعتبار قوانین مرتبط

قانون عام: در حقوق کیفری ایران قانون عام ناظر بر هرزه نگاری مثل بسیاری دیگر از عناوین مجرمانه قانون مجازات  اسلامی می باشد که مواد مختلف  و به طور خاص قسمتی از مواد 639 و 640 عناوین مجرمانه مرتبط با هرزه نگاری را مورد جرم انگاری قرار داده می باشد.

قوانین خاص: علاوه برقانون مجازات  اسلامی قانون گذار  در قوانین دیگری نیز کوشش در جرم انگاری دقیق و تخصصی تر هرزه نگاری نموده می باشد که به آنها اشاره می نماییم.

1- قانون مطبوعات در ماده 28 به جرم انگاری انتشار آثار هرزه نگاری در مطبوعات پرداخته می باشد

2- قانون دیگری که در حوزه ی هرزه نگاری اقدام به جرم انگاری وسیع و تخصصی نموده می باشد

قانون نحوه ی مجازات اشخاصی می باشد که در امور سمعی و بصری فعالیت غیر مجاز می نمایند این قانون  برای اولین بار در سال 1372 تصویب گردید با در نظر داشتن پیشرفت همگام با تکنولوژی اعمال مجرمانه در سال 1386 مورد اصلاح قرار گرفت.

هرزه نگاری و جرم انگاری آن در حقوق ایران با توجه بر فقه92

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

userk