فال روزانه ۱۰ آبان

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال عشقفال هندی

فروردین: شما امروز به طور کامل توانایی دفاع کردن از خودتون رو دارین، واسه اینکه به طور کاملً آماده کار کردن هستین و فقط باید بلند شده و دست به کار شید. حالا خوبیش اینه شما با دنیای الهی درونتون رابطه برقرار کردین، پس طبیعت پرانرژی و گرما شما می تونه منبع الهامی واسه افراد دیگه هم باشه.

اردیبهشت: بدیش اینه امروز یکی از دوستان و یا همکارانتون تشویقتان می کنه واسه رسیدن به منافع شخصی قوانین رو زیر پا بذارین. اگه شما عضو یه گروه باشین، افراد گروه شما رو واسه ریسکهای بزرگتری تحت فشار قرار میدن. باوجود اینکه شما می خواهید به قوانین اجتماعی هم احترام بذارین، ولی الان بهتره قبول کنین که در کارا و افکارتون فردی غیر عادی باشین.

خرداد: امروز اندازه عصبانیت شما بیشتر می شه، چراکه در فکر انجام دادن کار غیر عادی و عجیب غریبی هستین و این موضوع شما رو می ترسوند. باتوجه به همکاری اورانوس و عطارد شما از یکنواختی های روزمره هم فرار می کنین.  یادتون نره که باید به افراد دیگه هم بگید که چه کاری می خواهید انجام بدین. اگه این کار رو نکنین شانس موفقیتتون کمتر می شه.

تیر: شما در حالیکه می دونین چیجوری به جایی برسین که متفاوت باشین، ممکنه طرز فکری ثابت در مورد ایده آل های آینده داشته باشین. اگه به چیزایی که می خواهید اطمینان کامل دارین بدین معنی نیس که اونا با داشتن برنامه عملی و کاربردی اختلاف ندارن. اما امروز نباید زیاد وارد جزئیات بشوید. منتظر روزای بعدی باشین. واسه اینکه باید چند روز صبر کنین تا روش هدف دار های منطقی تون به ثمر بشینه.

مرداد: با اینکه جمعه روز تعطیلی همه مردمه، اما امروز هم شما مثل همیشه سرتون شلوغه.  شاید شما از برنامه هاتون عقب افتاده باشین و هیچ وقت هم نتونین طبق برنامه ای که ریختین عمل کنین. با همه این احوال وقتی کاری رو تموم می کنین حس خوبی دارید، واسه اینکه معمولاً  کارتون رو به درستی انجام می بدید. پس اگه کارای کوچیکی رو به طور کامل انجام بدین، خیلی بهتر از اینه که کارای بزرگی رو تقبل کرده و اونا رو نیمه تموم رها کنین.

شهریور: با اینکه شما در رویاهای خود به دوردستها سفر می کنین، ولی حالا باید به چیزایی که الان در مقابل شما وجود دارن توجه کنین. بیشتر موندن در خونه بیشتر از اون چیزی که تصور می کنین بهتون آرامش می دهد. گپ و کفتگوی دوستانه با یکی از دوستان قدیمی تون می تونه بهتون یادآوری کنه که چیزای که شما در جستجویش هستین در خونه خودتونه!!

مهر: شما امروز ترجیح می بدید که سرتون شلوغ باشه، اما از این شاخه به اون شاخه پریدن هم خسته شدین. تلاش کنین تموم توان و انرژی تون رو اول صبح تلف نکنین، بخشی از اون رو واسه بعدظهر و عصر ذخیره کنین. به جای اینکه فکر کنین وقتتون در حال به آخر رسیدنه، اگه با واقعیت درگیر شده و روزتون رو کنترل کنین احساس بهتری دارید.

آبان: با وجود اینکه خودتون می دونین چیزی براتون بهتره، ولی باز بهتون پیشنهاد می کنیم وقتی رو واسه شناختن نیازای افراد دیگه در نظر بگیرین. با اینکه شما همیشه پیرو اصول و مقررات نیستین، ولی امروز نمی تونید بدون صحبت کردن با کسائی که از نزدیک با شما کار می کنن واسه خود برنامه ریزی کنین. در نظر گرفتن نیازای بقیه بهتون کمک می کنه که به آسونی و بدون دردسر در کارتون موفق شید.

آذر: شما باید از خواب و خیالات واهی تون بیدار شید، به خصوص اگه در ماجراهای خیالی و رویایی و در سرزمین های دور و واهی گم شده باشین! شاید خود عمل رویاپردازی و خیال پردازی کار بدی نباشه، اما شما حالا کارای مهتر و جدی تری واسه انجام دادن دارین و نباید به سمت این خیالات پر زرق و برق برید. اما نباید امید خود رو هم از دست بدین، فقط هر کاری از دستتون بر میاد انجام بدین، واسه اینکه اعمال شماس که دیدگاه ها و افکارتون رو رو می کنه.

دی: شما اواخر روز سرحال تر می شید و تشویق می شید در نگاه های جدی خود تغییراتی داده و کاری لذت بخش تر و باحال تر انجام بدین. اما کنار گذاشتن مسئولیتهایتان کار راحتی نیس، چون که این روزا شما زیادتر از اندازه فکور و اندیشمند شدین و مسئولیتهای اصلی خود رو با اندازه اهدافتون می سبک و سنگین کرد. زیاد به خودتون سخت نگیرید، مثل تموم آدمای دیگه تفریح و بازی می تونه جزئی از برنامه تون باشه و این تفریحات در طول کار بهتون انرژی می دهد.

بهمن: با اینکه شما فرد آینده نگری هستین، اما ً نمی تونید از وقتهای آزاد خود استفاده کرده و به مسافرت یا پیک خوب برید. شاید الان وقت این شده که بفهمین بقیه می تونن واسه یه مدت بدون شما و به تنهایی خودشون از پس کارا بربیایند. حتی اگه واسه این کار مجبور شید با یکی از همکارانتون بحثی جدی داشته باشین، بدونین که اگه فقط یه بار بهشون بگید که نیاز به استراحت دارین می تونید نظر موافق اونا رو جلب کنین.

اسفند: امروز توجه کردن به جزئیات زندگی روزانه براتون در اولویت قرار داره، که کاری غیر عادی و خارج از کارای روزانه تون نیس. البته فعالیتهای روزانه شما این روزا مثل هم و مثل روزای قبلی نیس، چراکه شما دنبال راه های جدیدی هستین که خستگی به وجود اومده بوسیله یکنواختی رو از تنتون بیرون کنین. از تغییر دادن زندگی خود نترسین، چراکه احساس سرحالی که بعد از اون حاصل می کنین، مهم تر از هر ترس و تغییریه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا