فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فالای پیشنهادی امروز آلامتو: فال موفقیت شغلیفال عشق واقعی

فروردین: همون شخصی که دیروز سر راه شما وایس تاده و مانع شما بود، ممکنه امروز مانند بهترین حامی شما بکنه. انرژی تون رو در تلاش واسه فهمیدن اینکه ماجرا چیه تلف نکنین. فقط حمایتی رو که در قدم های پیش روتون لازم دارید، از کسی که به شما می رساند قبول کنین. این عمر شماس، تلاش کنین جنبه های درک و شناخت خود رو تقویت کنین.

اردیبهشت: با اینکه ماده اردک های معروف شما همه به صف وایس تاده ان، به نظر می رسد دارن اون رو در فاصله انجام میدن. این معنی این که شما باید تا رسیدن به موفقیت صبر داشته باشین، اما در آخر می دونین که اون در راه س. شما به مقداری که باور دارین از زندگی جایزه بدست می بیارید، اما امتیازات غیر مادی اون رو هم از نظر نندازین.

خرداد: اون چیزی که شما رو تازگیا عقب نگه داشته بود تغییر می کنه طوری که زیاد طول نمی کشد که مشکل شما حل می شه. به شکل عجیبی، مشکلات از شما نشئت می گیرند. حتی اگه از بیرون هم مشکلاتی بر سر راه شما معلوم باشه. ولی تلاش نکنین در جست و جوی و جستجو فیلسوفانه واسه درک اونا غرق شید. کارای زیادی هست که باید انجام شن. افکارتون رو از طریق کنترل اعمال تون زیر نظر بگیرین. محدود کردن فعالیت های غیر اصلی می تونه به سرعت روزتون رو به راه خود بندازه.

تیر: فرشته نگهبان شما امروز ممکنه به صورت یه آدم بر شما ظاهر شه، حتی ممکنه به ظاهر دوست نزدیک تون در بیاد. وقتی که کسی واسه شما خبرهای خوبی می آورد احتیاجی نیس که به چگونگی ماجرا بخواین پی ببرین، پول غیرقابل انتظار یا یه دعوت واسه یه شب خیلی خاص. فقط مطمئن شید که اونقدر باهوش هستین که دعوت رو قبول کنین قبل اینکه این فرصت از دست بره.

مرداد: شما می تونید امروز بدترین دشمن خود باشین به خاطر اینکه خیلی سخته که عقیده محکمی رو درباره کار که در تموم طول آخرهفته زمان برده کنار بذارین. معمولا، اون باعث می شه تا پشت سر هم تلاش کنین و واسه مشکلات پیچیده و سخت راه حل پیدا کنین. اما حالا، زیرکانه تر اینه که نیازتون رو کنترل نکنین تا به آخرین حقیقت پی ببرین و هر چند این ممکنه نظریه بسیار ساده ای باشه، اما شادی یه تیکه از ذهنه که از طریق افکار خلق می شه، پس می تونید توسط کنترل بر دنیای ذهن تون راه حل وقعی رو پیدا کنین.

شهریور: شما ممکنه امروز مانند بقیه پیرو امیال تون نباشین. این به خاطر اینه که شما به روش آزمون و خطا که واقعی باشه، باور دارین. اما از خود انگیختگی نترسین که این می تونه منتهی به شادی بیشتر در زندگی شما شه. به خودتون اجازه آرامش بیشتر بدین.

مهر: موقعیت شما در خونه به نظر می رسد هر روز بهتر می شه یا، شاید، فرصتی واسه شما بوجود میاد که زخمی از خونواده رو درمون ببخشین، مخصوصا اگه شما تازگیا درگیر یه درگیری عاطفی شده باشین. شما واقعا احتیاجی به آوردن توجیه واسه کاری که باید انجام می داده اید و نداده اید، ندارین. درواقع وقتی ندارین که بتونین در لحظه حال، کارا رو انجام بدین.

آبان: امروز روزیه که می تونید همه اون رو در اختیار داشته باشین. اگه شما برنامه ریزی کرده بودین که با خونواده تون در خونه استراحت کنین، می تونید این کاررا بکنین. اگه می خواستین که با دوست تون کاری انجام بدین، این هم ممکنه. یا می تونید تکالیف تعیین شده ای رو که هنوز تموم نکرده اید به پایان ببرین. هر چند ممکنه شما روزتون رو در اولویت بذارین، حالا خوبیش اینه احتیاجی ندارین که که یه چیز رو به جای همه چیز انتخاب کنین.

آذر: شما ممکنه تازگیا از یه سری آدم ها عقب نشینی کرده باشین، اما مدیریت کردن موقعیت با ظرافت به شما درک دوباره ای از اعتماد به نفس می دهد. حالا، بیشتر از همیشه، شما می تونید به طور کامل از خودتون خشنود باشین. اما خودتون رو بالای یه ستون نذارین ، شما یه بار از اونجا شروع کرده اید، ممکنه خیلی سخت باشه که دوباره به عقب برگردین.

دی: کار سخت شما تا تسویه حساب کردن ادامه پیدا می کنه، اما ممکنه امروز پورسانت خود رو بگیرین و فقط اجازه بدید که حوادث راه خود رو ادامه. ممکنه شما فقط نیاز داشته باشین که از وظایف تون فاصله بگیرین تا وقتی رو بسازین تا یه موقعیت جدیدی واسه زندگی خود بسازین. حالا خوبیش اینه، لازم نیس خودتون رو به خطر کارایی که باید انجام بدین و کارایی که نباید انجام بدین از پا درآرین. شما خوب هستین اگه فقط راه خودرا برید.

بهمن:ممکنه امروز در حالی که نشسته اید و واسه آینده تون برنامه ریزی می کنین به نظر برسه که دچار گوشه گیری و تنهایی شده اید. کاری رو انجام بدین که که شما رو کمک کنه که به ذات خود برسین، مانند دعا کردن، قدم زدن در طبیعت یا گوش کردن به یه موسیقی الهام بخش. اما واسه اینکه به بقیه توضیح بدید که مشغول چه کاری هستین از راه خود خارج نشید. این پیشنهاد ای واسه رسیدن به موفقیت نیس، بلکه درباره پرورش روحه.

اسفند: ممکنه امروز در حالی که نشسته اید و واسه آینده تون برنامه ریزی می کنین به نظر برسه که دچار گوشه گیری و تنهایی شده اید. کاری رو انجام بدین که که شما رو کمک کنه که به ذات خود برسین، مانند دعا کردن، قدم زدن در طبیعت یا گوش کردن به یه موسیقی الهام بخش. اما واسه اینکه به بقیه توضیح بدید که مشغول چه کاری هستین از راه خود خارج نشید. این پیشنهاد ای واسه رسیدن به موفقیت نیس، بلکه درباره پرورش روحه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا