فال روزانه ۱۰ اردیبهشت

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: شما تازگیا  صحبتای خود رو نادرست و بدون فکر بیان می کنین، اول به سخنانی که در مورد بقیه می خواین بر زبون بیارین فکر کنین و بعد اونا رو بگید. در مورد پیشنهادهایی که در مورد اجتماعی و یا حتی شخصی به شما می شه کمی سریع تر اراده کردن کنین، چون با تامل زیاد در مورد هر موضوعی تنها فرصتای طلایی زندگی تون رو از دست می دین. پیشنهاد می کنیم خود رو عادت بدین که اراده کردن هاتون رو به تعجیل بندازین، چون هر روز و همیشه واسه شما پیش نهادهای عالی و خوبی وجود نداره پس از هر فرصتی بیشترین استفاده رو ببرین.

اردیبهشت: بدیش اینه دوستان و افراد دغل باز و حیله گر زیادی دور و بر شما رو گرفتن، شما خوب از طرز صحبت کردن و رفتارشون اونا رو شناسایی می کنین اما بعد از یه مدت تموم سخنان شون رو فراموش میکنین و دوباره رابطه جدیدی رو با اونا شروع می کنین. این نظر و باور شما اصلا و اصلا  درست نیست چون با این رفتار خود رو از درون خرد می کنین و دور و بریا تون هیچ وقت متوجه اشتباهات شون نمی شه.

خرداد: شما همیشه در زندگی شخصی تون منتظر شخصی بودین که بتونین با اون زندگی خوب و راحت ای رو شروع کنین، حالا این شخص وارد بخش زندگی شما شده البته با معیارهای شما دارای فرقایی هم هستش. اما اگه واقعا می خواین اونو به عنوان شریک زندگی تون انتخاب کنین پیشنهاد می کنیم چشم تون رو روی این فرقا ببندین، در تموم جنبه هایی که دارای اختلاف هستین باید سکوت اختیار کنین تا بتونین با آرامش بیشتری از این مرحله عبور کنین و پرش خوبی داشته باشین، در روزای گذشته فعالیتای خود رو بسیار کاهش دادین روی این موضوع هم تجدید نظر داشته باشین.

تیر: احساسات و حساسیتای گذشته شما بیشتر از قبل زیاد شده، از حد و مقدار طبیعی خود بیشتر شده. احساساتی که شما الان دارین، فوق العاده قشنگتر هستن اما بهتره به شخصیت قبلی تون برگردین چون شخصیت امروزتان آسیبای جدی رو به شما می زنه. شما در اثر زیاده روی گرایی دچار خشم و غضبای بسیاری میشین و توان مقابله با استرسای به وجود اومده از طریق این ماجرا رو ندارین.

مرداد:  شما همیشه در فکر این موضوعین که زندگی تون رو از این رو به اون رو کنین، ا گذروندن وقت تون به این تفکرات فقط از یاد بدن و جسم تون غافل شدین. این که شما به صدای قلب تون گوش می دین بسیار اثر مثبتی رو بوجود میاره اما به شرطی که قدرت اجرای اونا رو داشته باشین تا بتونین از راه هدف دارایی که در قبلی از اونا پیروی می کردین دیگه تبعیتی نداشته باشین و روش هدف دار جدیدی رو شروع کنین. شما به انتقادات بقیه نسبت به رفتار و گفتار خود اهمیت می دین و واسه اونا ارزش قائلید بهتره این کار رو ترک کنین.

شهریور: تصمیمات جدی و  خطیری در روزای گذشته به شما واگذار می شه، خود رو واسه قبول کردن و انجام دادن این تصمیمات آماده کنین. از زندگی که الان دارین انگار خسته شدین و خواهان تغییر زندگی تون هستین اما بدون برنامه ریزی، طرح و نقشه قبلی هیچ وقت  این کار رو انجام ندین. با انجام درست و درست این تصمیمات خود رو به بقیه ثابت می کنین و به اونا بیان می دارین که شمام تواناییای لازم رو دارا هستین به خاطر همین خبرهای خوبی رو خواهید شنید که شاید  باعث خنثی شدن خبرهای بد چند روز آینده تون شه.

مهر: از فعالیتا و یا کارایی که انجام می دین دلزده شدین، به دنبال یه نو گرایی تو کاراتون هستین تا بتونین لحظات هیجان انگیزتری رو واسه خود رقم بزنین. اگه فقط به خاطر این که از فعالیت هاتون خسته شدین می خواین کارای جدیدی رو شروع کنین پیشنهاد می شه که کمی صبر کنین، چون اگه کاری رو با عجله شروع کنین پایان خوبی نداره.

آبان: شما به دنیای جدیدی وارد شدین اما هنوز متوجه این موضوع نشدین و فکر می کنین که هنوز در زندگی قبلی خود هستین به خاطر همین هیچ گونه تلاشی رو شروع نکردین. اما چشمون خود رو با دید جدیدی به زندگی باز کنین. در این صورت افراد جدیدی هم به شما می پیوندن که زندگی شما رو دچار تغییرات اساسی می کنن. هر چی زودتر شانس خود رو تا دیر نشده امتحان کنین.

آذر: شما تبدیل به فردی شدین که بیرون از گود نشسته س و کشتی گرفتن افراد رو با دید بی خیال نسبت به موضوع نظاره می کنه، حتی اگه کشتی گرفتن هم بلد نیستین بازم به داخل گود برید. چون اتفاقات، هیجانات، شوق و ذوقای بسیاری انتظار شما رو می کشن. تموم مراحل زندگی تون رو از زیر ذره بین نگاه کنین نه این که با نگاهی سرد و بی خیال نسبت به موضوع، چون در این صورت در جاده احتیاط لازم رو ندارین.

دی: رابطه های دوستانه ای رو که تازگیا شروع کردین، ارتباطای درستی نیستن و به نتیجه ای که شما مورد توجه دارین ختم نمی شه. شاید حتی پایان غم انگیزی داشته باشه. طرز درست و درست رقتار کردن  در مورد هر موضوعی رو  سر لوحه خود بذارین. تا وقتی که از تصمیمی اطمینان صد در صد پیدا نکردین در اون راه قدم نذارین چون شما فردی هستین که اگه در مورد کاری اطلاع حتمی نداشته باشین تا آخر راه دچار استرس هستین.

بهمن: اگه در مورد کارایی که انجام می دین فکر نکنین، دچار پشیمونیای بزرگ و غیر قابل برگشتی میشین. چون شما فردی ذاتا خوش قلب هستین و با  ناراحت ساختن بقیه تنها خود رو آزار می دین. خدا درهای جدیدی رو بر زندگی شما باز می کنه تا بتونین افق جدید زندگی تون رو بهتر ناظر باشین.

اسفند: خبرهای عجیب و غیر قابل باوری رو در روزای گذشته خواهید شنید که باعث تعجب هر چی بیشتر شما می شه. با شنیدن این خبرها اصلا نباید راه زندگی تون رو تغییر بدین چون هر راهی با روحیات و اخلاقیات شما موافق نیست. هدیه بزرگی رو هم از طرف خدا بزرگ دریافت می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا