فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 

فروردین: اگه قبلاً شخصی با شما مخالفت می کرده، امروز در حالی که تغییراتی در برنامه ها به وجود می آورد، در آخر دیدگاهاتون رو درک می کنه. با اینحال فکر نکنین که دوستانتون رفتار خودسرانه شما رو تشویق می کنن. بلکه اونا آخر تلاش شون رو می کنن که شما رو همونطوری که هستین قبول کنن. اگه به بقیه فشار بیارین که از راحتی و آسایش خود صرف نظر کنن هیچ سودی عایدتان نمی شه.

اردیبهشت: شما امروز بین ایده های بلند پروازانه خود و تکالیف و مسئولیتای جدیدتون گیر افتادین. اگه کاراتون که روی هم تلنبار شده رو به امان خدا ول کنین، دیگه نمی تونین لذت ببرین. با غر زدن کاری از پیش نمی برین!! پس کار امروز رو به فردا نندازین؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که براتون امکان داره به کاراتون برسین.

خرداد: ذهن شما از الان واسه تعطیلات آخر هفته برنامه ریزی می کنه، اما شما تا موقعی که نتونسته اید سوءتفاهمات رو واسه خود حل کنین، اصلا نمی تونین خوش بگذرونین! اگه به اونا توجه کنین این آزادی رو پیدا می کنین که امشب و فردا شب از بودن در کنار دوستانتون لذت ببرین! اما ندیده گرفتن وظایفتون هم در آینده براتون مشکلاتی داره.

تیر: امروز اهداف بلند مدتتان نسبت به همیشه براتون اهمیت بیشتری پیدا کردن، اما لزومی نداره که اونا حتماً واقعی باشن. این سخن در مورد یه برنامه یا کارای معمولی در لیست فعالیتای روزانه تون صدق نمی کنه. بلکه در مورد رویاهای خلاق و سازنده ایه که باعث می شن شما بالاتر از روزمرگی و مرزهای جهان واقعی حرکت کنین.

مرداد: امروز که شما تغییر موضع دادین، گویی که روابط شمام تغییر کردن و نظر شما درباره دوست و یا همکارتون هم عوض شده. دیدگاه شما هنوز در حال پیشرفت یافتنه، پس هنوز به فکر نتیجه کار نباشین. انجام دادن کارای کوچیک و ساده مثل صحبت کردن با کسائی که دوستشون دارین امروز تبدیل به یه مشکل شده. پس الان قبل اینکه دست به هر اقدامی بزنین چند روزی صبر کرده تا ببینین بعد چه احساسی دارین.

شهریور: الان حل کردن مشکلات احساسی و عاطفی تون بخشی از کار شما هستش، اما ممکنه تا اواخر شب هیچ اتفاقی نیفتد. ممکنه حرفی که شما قبل از این زده بودین، بد تعبیر شده باشه و مشکلی به وجود آورده که تا مدتای طولانی باقی مونده باشه. وقتی که این مشکل ظاهر شد، تلاش نکنین اونو رد کنین، وگرنه شروع به پیشرفت و رشد پیدا کردن می کنه.

مهر: با اینکه شما حالا احساس بهتری نسبت به خود دارین، اما هنوز واسه نزدیک شدن به مسئله ای که باعث دردسر و ناراحتی شده آمادگی ندارین. آزار دادن خود باعث می شه شما کاهی رو تبدیل به کوهی کنین! پس از افکار خود آگاهی کامل داشته باشین. تمرکز کردن و توجه کردن به اثرات مثبت عاشقی کردن به مراتب خیلی بهتر و سالم تر از توجه کردن به اثرات منفی ترس هستش.

آبان: شاید شما امروز چند راز مربوط به خود داشته باشین که حتی اگه وسوسه شدید بند رو آب بدین! بهتره اونا رو پیش خود نگه دارین. اول انگیزه خود واسه معلوم کردن رازهاتون رو بررسی کنین؛ اگه شما می خواین فقط به خاطر خالی کردن سفره دلتون این کار رو بکنین، بهتره اصلاً هیچ حرفی نزنین. اما اگه کسی خواست رو راست به شما کمکی برسونه و به نفعتون کار کنه، شاید این کار کار خوبی باشه.

آذر: به جای اینکه به فکر نیازای افراد دیگه باشین، اول به فکر تغییر دادن خود باشین. البته این حرفی که ما می زنیم معنی اش خودخواهی نیس. بلکه اعتراف کردن به عشق و دوست داشتن بقیه به دست نمیاد، مگه اینکه خودتون رو شناخته باشین. اگه شما به اندازه کافی به خودتون توجه نکنین، پس چیز زیادی هم واسه عرضه کردن به بقیه دارین.

دی: لزومی نداره درباره جایگاه و موقعیت خود زیادی بزرگ نمایی کنین؛ چراکه کمتر حرف زدن از زیادی حرف زدن بیشتر اثر میذاره. یادتون نره که سستیا و ضعف هاتون شما راگول زده و شما وسوسه میشین بیشتر از اون چیزی که حس می کنین به خودتون اطمینان کنین و براتون مانع ایجاد می کنن. مغرور بودن به خود باعث عقب گرد شما می شه. باوجود اینکه اگربه روشنی خود رو مطرح کرده و خودتون باشین بقیه هم شما رو می بیننن.

بهمن: وقتی که شما می تونین زمان دیگری رو به رویا پردازی اختصاص بدین، اگه امروز این کار رو بکنین براتون نتیجه نتیجه ای نداره. واقعا موشکافی کردن خودتون می تونه شما رو به بن بست بکشونه. به جای خطر کردن بهتره توجه تون رو روی جهان دور و بر خود متمرکز کنین. داشتن نگرشی منظم می تونه مهم ترین چیز واسه نگهداشتن شغلتون باشه.

اسفند: شما امروز تلاش می کنین که شکستای خود رو جبران کنین، اما مشکل واقعی مربوط به اتفاقاتی که در زمان حال اتفاق افتاده نیس. عقدهای روحی مربوط به گذشته می تونه به طور کاملً مانع به وجود اومدن جریانای عاطفی در زندگی تون شه. پس همین حالا افکار و رویاهای قدیمی رو به زمان حال آورده و بهشون فکر کنین. می خواین به خاطر مشکلات گذشته لذت بردن از زمان حال رو از خودتون افسوس کنین؟