فال روزانه : فال امروز ۱ اسفند

Cropped closeup of a woman's hand above a digital tablet

فال روزانه ۱ اسفند

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال روز: ورزش براساس ماه تولد

فروردین: تمرکز شما امروز روی انجام دادن کارهاییه که قبلا قول اونا رو داده بودین و ممکنه به سختی کار کنین تا جاییکه باعث شوىد اشتباهی دوستان تون رو ندیده بگیرین. وای به حال کسی که سر راه شما بایستد چون که اهداف تموم ناامیدیاتون می شه مخصوصا اگه شما ندونین که چیجوری  باید همه کارا رو انجام بدین. بهترین سیاستی که می تونین در پیش بگیرین اینه که کارا و پروژه های بزرگ تون رو به وظایف کوچیک تقسیم بندی کنین و یکی رو پس از دیگری انجام بدین. تنها راه واسه رسیدن به هدف تون اینه که قدمایی کوچیک اما با تفکر و تامل بیشتر وردارین!

اردیبهشت: امروز بیشتر از روزای دیگه امکان این رو دارین که اهل عمل باشین. رویاهای شما اهمیت کمتری از کاراتون ندارن اما شما بیشتر به فکر این هستین که چیجوری اونا رو حتما به تحقق برسونین. چشمون تون رو به افق دوردست بدوزید. مهم نیس که چقدر مانع سر راه شما رو گرفته. تصمیمات استوار شما یکی از عالی ترین نقاط قوت شماس. تمرکز کردن روی اهداف می تونه بهترین ضمانت واسه رسیدن به اونا باشه.

خرداد: ممکنه امروز موضوع احساسی براتون بوجود بیاد و شما احساس کنین در پیشبرد این شرایط ناشیانه رفتار می کنین. در این موقعیت شما نباید خود رو زیر سئوال ببرین. برعکس ممکنه شما در این موقعیت به طور کامل از خودتون مطمئن باشین. مسئله اینه که شما می خواین این جریان رو تو یه سطح مناسب و منطقی نگاه دارین با این حال احساسات بقیه هم در این جریان موثر می شه. پایداری شما واسه قوت و شدت این جریان تنها اختلاف رو زیاد می کنه. پس آروم باشین و اجازه بدین که فعل و انفعالات تون شما رو به هر کجا میخوان ببرن. حتی اگه باعث شه احساس ناخوشایندی به شما دست دهد.

تیر: با وجود اینکه بیشتر شما آدم حساس و عاطفی هستین اما امروز احساسات شخص دیگه ایه که یه موقعیت حساس رو بوجود می آورد. ممکنه آرزو کنین که کاش بقیه بیشتر مراقب سخن گفتن خود باشن چون که بعضی از حرفای اونا ممکنه واسه تون مضر باشه. تو ذهن شما راه های خوب و مناسبی هست  تا روابط تون رو به تعادل همیشگی خود برگرداند. با این حال زمانیکه ظاهر هر چیزی مشخص باشه شما راحت تر می تونین واسه مشکلات تون راه حل مناسبی پیدا کنین.

مرداد: امروز شما تبدیل به یه آدم خیلی سخت گیر و جدی میشین همون طوری که ماه وارد ششین خونه “نظم و ترتیب” شما می شه. شما از بقیه همکارن تون می خواین که بیشترین حد تلاش شون رو بکار ببرن  و به تعهداتی که قبلا دادن عمل کنن. اما شاید استانداردهای شما با بقیه خیلی فرق داره. با وجود همه این سخت گیریا شما باور دارین که آدم بسیار ملایمی هستین که با بقیه بدون هیچ سختی ای کنار میاید. یادتون باشه تلاش واسه رسیدن به کمال هر چیزی قابل تقدیره؛ اما اول مطمئن شید که واسه خودتون به عنوان یه آدم وقت گذاشته اید.

شهریور: شما قبلا تموم وظایف تون رو انجام دادین و الان آماده اید که استراحت کنین و به خودتون خوش بگذرونین. اما منتظر دعوت دیگری نشید؛ کاری رو انجام بدین که می دونین به شما کمک می کنه تا خلاقیت خود ا به نمایش بگذرونین و به روش خودتون تفریح کنین. بقیه ممکنه امروز قصد تفریح نداشته باشن؛ پس زیاد باحال نیس که وقت تون رو واسه شراکت با اونا هدر بدین. اگه به شخصی مانند خودتون ملحق شید بهتره. اگه نشد دست کم می تونین واسه خودتون برنامه ریزی کنین و بدین وسیله تا حد امکان از ناامیدی و دلشکستگی جلوگیری کنین.

مهر: هر چند شما همیشه به عنوان یه مصلح شناخته می شدید ممکنه وسوسه شید که امروز کمی در دردسر بیفتید. اگه احساس می کنین که امروز از شما تقدیر نمی شه احساسات و عصبانیت تون می تونه خون تون رو به جوش بیاره و فوران کنه. بخشی از یه پیشرفت دوطرفه بودن می تونه مورد پسند باشه اما اگه بقیه زمان این  رو نداشته باشن که شما رو درک کرده و بفهمن شما که هستین و چیکار می کنین احساس بدی به شما دست میده. با این وجود غصه خوردن و تمارض کردن  راه خوبی نیس که بقیه رو متوجه خود کنین؛ وضعیت خود رو مشخص کنین و تسلیم نشید؛ اما تلاش نکنین که در این راه شخص دیگری رو مقصر بدونین و سرزنش کنین.

آبان: امروز واقعا دلیلی وجود نداره که غیر مستقیم صحبت کنین. شما حرفی واسه گفتن دارین ولی تلاش می کنین تا احساسات تون رو واسه خودتون نگاه دارین که این کار فقط باعث می شه که اونا قوی تر و شدیدتر شن. اتصال ماه با سیاره حاکم شما پلوتون در سومین خونه از “ارتباطات” شما قرار گرفته. می تونین چیزی که رو که تو ذهن دارین رو به دیگری منتقل کنین. فقط کافیه تلفن رو وردارین و با یه دوست صحبت کنین؛ نوشتن یه نامه یا به کار گیری راه سنتی یعنی صحبت مستقیم هم بهترین کاریه که می تونین بکنین.

آذر: امروز ممکنه مشکلی رو حل کنین یا موقعیت سختی رو اداره کنین که باعث می شه تا اعتماد به نفس تون زیاد شه. شما واقعا شایسته این هستین که اعتقاداتان رو بگید اما حالا ممکنه اون پوششی باشه روی سستی و ناامنی شما که ترجیح می دین تا اون حس رو واسه خودتون نگاه دارین. به جای اینکه انرژی زیادی واسه مخفی کردن احساسات تون هدر بدین اونا رو با دوست نزدیکی که قابل اطمینانه در میان بذارین. گفتن احساس آسیب پذیری و نقاط ضعف تون با کسی که به اون اعتماد دارین احساس خوبی به شما میده.

دی: شما امروز احساس یه آتشفشون خاموش رو دارین مخصوصا اگه فکر می کنین که بهتره که احساسات عمیق تون رو زیر خاکستر مخفی کنین. اما اگه می خواین از عواقب یه  انفجار در امان بمونین و ازش جلوگیری کنین راهی پیدا کنین که خود رو بگید به جای اینکه اشتباهی این احساسات خود رو رد کنین. هر چی بیشترشما اونا رو سرکوب کنین فشار بیشتری روی شما وارد می کنن. آگاهانه شروع کنین و بذارین اونا مانند یه بخار کوچیک از قلب تون بیرون بیان. رو کردن خود کار راحتی نیس؛ اما این سفر داخلی می تونه منتهی به یه رابطه سالم و پایدار با خود و بقیه شه.

بهمن: خیالات و رویاهای شما مانند یه قطار افسار گسیخته هستن پس بیشتر به دنیای داخلی خود توجه کنین. شما قادر نیستین که از فکر کردن دوری کنین حتی اگه دوست نداشته باشین که اونا شما رو به هر کجا میخوان ببرن. بهترین کاری که می تونین بکنین اینه که خیلی راحت تو یه موقعیت تحلیلی و جدا از امور قرار گرفته و فقط پیشرفت اونا رو تماشا کنین. به جای اینکه تلاش کنین و سراسیمه شید  و رویاهایتون رو کنترل کنین تا رو شن فقط اجازه بدین که اونا آزادانه ظاهر شن و راه خود رو طی کنن.

اسفند: ممکنه امروز حال و حوصله هیچ دردسری رو نداشته باشین؛ اما به هر حال دردسر شما رو پیدا می کنه. تنهایی طلبی و گوشه گرفتن از اجتماعات ممکنه به عنوان یه راه از دوری از یه موقعیت ناخوشایند باشه. اما شما شاید این پریشونی رو داخلی می کنین مگه اینکه با اون روبرو شید. در آخر این یه حادثه مهم و حیاتی نیس. حتی اگه به نظر می رسه چیزی در بدترین حالت خود قرار داره. خونسردی خود رو نگهداشتن زمانیکه تو یه موقعیت بد قرار می گیرین باعث می شه که این احساس ناخوشایند به همون سرعتی که بوجود اومده بود پنهون می شه.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا