فال روزانه ۱ فروردین

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

 فروردین: ورود خورشید به نشون شما باعث می شه انرژی و سرزندگی شما زیاد شه و به شما انگیزه ای میده تا دست به کار شید و کاری انجام بدین. شما علاقه مند هستین که کار جدیدی رو شروع کنین اما هنوزم عاقلانه تر اینه که انگیزه خود رو از این کار آزمایش کنین. به جای هدر دادن وقت و منابع تون تو یه معامله با خطر بالا دوباره در مورد اون فکر کنین به خاطر اینکه شما نمی تونین کاری که قبلا انجام دادین رو خنثی کنین. اگه هنوزم به نظر رسید که این کار ایده خوبیه بعد اون رو انجام بدین.

اردیبهشت: با وجود اینکه پرندگان و شکوفه ها می دونن معنی بهار اینه که سر برآورند و ناظر طبیعت باشن شما یکم با احتیاط و دودل هستین. به جای رجز خوندن بهتر می دونین که کمی بیشتر خود رو مخفی کنین مانند یه موش خرما که از سایه اش هم هول و هراس داره . اجازه ندین شخص دیگری به شما بگه که باید حالا چیکار کنین؛ فقط لازمه که زمان بیشتری اختصاص دهیدتا مطمئن شید اونقدر دور و بر تون امنه که سر از لاک خود بیرون بیارین.

خرداد: با وجود اینکه شما معمولا آدم اجتماعی و خونگرمی هستین ورود خورشید به یازدهمین خونه از “دوستان” شما نشون میده که در ماه آینده مشغولیت اجتماعی زیادی دارید. اما شما در طول روزای آینده کمتر دوست دارین که وقت تون رو با دوستان و همکاران تون بگذرونین. به جای اینکه حلقه هایی رو پرتاب کنین تا مورد توجه قرار بگیرین فقط آروم بگیرین و به جمعی ملحق شید. در این صورت وقتی که در گروهی قرار می گیرین همونطور که فردیت و شخصیت خود رو حفظ می کنین از طرف بقیه افراد گروه هم مورد پشتیبانی و پشتیبانی قرار می گیرین.

تیر: امروز به خاطر انجام کارای بی مقدمه و بدون فکر ممکنه تحت فشار و استرس زیادی قرار بگیرین. این کار برخلاف طبیعت و اخلاق شماس . هم اینکه شما در مقابل عکس العمل ماه نشون خود ایستادگی می کنین. در آخر ممکنه شما قادر باشین که جلوی خودتون رو بگیرین اما هنوز می تونین احساس کنین که اگه به دنبال اون نرید چیز بسیار مهمی رو از دست دادین. اجازه بدین که ذهن تون آمادگی تغییر رو داشته باشه. به خاطر اینکه تصمیمات بقیه شاید از تصمیماتی که شما بتنهایی می گیرین بهتر به نظر می رسه.

مرداد: همون طوری که سال قدیمی میگذره رویاهای جدید براتون امید رو به ارمغان میارن. اما این درباره شکست نیس به خاطر اینکه شما تاب و تحمل تمرکز کردن روی اهداف تون ندارین. گذشته رو از یاد ببرین؛ به پیش رو و آینده ای موفقیت آمیز نگاه کنین. با وجود اینکه ممکنه این کار واسه لحظاتی طول بکشه تا احساس کنین که اگه دوباره پیشرفتی حاصل کردین این نعمت رو از دست نمی دین.

شهریور: عجیب اینه که اگه بقیه واقعا شما رو مورد پشتیبانی خود بذارن یا اینکه کارای شما رو با سرتکان دادن تایید کنن شما بیشتر از اینکه باید نگران میشین. اگه کسی برخلاف پیشرفت شما حرکت کنه قادر هستین که به اون بگید و اگه بخواین با اون بجنگین فقط انرژی هدر دادنه. فقط پیش برید. باید زمانیکه در جهت تحقق اهداف تون قدم برمی دارین خوشحال باشین و از کار خود لذت ببرین نه اینکه فقط به فکر رسیدن به اونا باشین.

مهر: شما در مورد کار کردن با بقیه علاقه مند پیشرفت و تغییر هستین با این حال یکی از دوست جدید یا همسرتون ممکنه پیشنهاد کنه که حالا وقتی واسه هردونفرتانه که کاری به میل و روش خودتون بکنین. این پیشنهاد رو به عنوان نبود پذیرش تعبیر نکنین؛ این فقط بخشی از یه تغییر تو یه رابطه طولانی مدته. زمانیکه شما دوباره دقیق شدن و فوکوس کردن وشخصیت خود رو برقرار کنین واسه کارتون به درد بخور تر هستش و می تونین تجربه هاش رو با همدیگه تقسیم کنین.

آبان: خیلی رنج آوره که تموم گزینه ها و حق انتخابای خود رو در پیش روی تون ببینین و بدونین که مسیرتون قبلا انتخاب شده. حتی یه تغییر کوچیک و بی اهمیت هوایی کافیه که تمایلات شما رو بیدار کنن تا مسئولیتای تون رو کنار بذارین و واسه بازی و تفریح بیرون برید. اما این تنظیم وقت و برنامه ریزی غلطه. اول کارتون رو درست انجام بدین و قبل اینکه تفریح تمرکز رو از شما بگیره وظایف تون رو خوب انجام بدین.

آذر: ممکنه امروز از خودتون خیلی راضی و خشنود باشین به خاطر اینکه انرژی خلاقانه شما قویتر شده و خیلی راحته که هر چی رو که انتخاب می کنین خیلی راحت بگید. اما حتی اگه شرایط آماده باشه چیزی جلوی شما رو میگیره و نمی ذاره اون طور که می خواین تفریح کنین. کنار گذاشتن انتظارات قبلی می تونه به درد بخور باشه اما راه حل پایانی فقط با گذشت زمان ظاهر می شه. لازم نیس که این جور عجله کنین پس آروم باشین و از لحظه حال لذت ببرین.

دی: شما دوست ندارین در کارتون عجله کنین و می خواین سرفرصت انتخاب کنین و به کسی که شما رو مجبور می کنه شتاب زده تصمیم بگیرین واکنشی نشون نمی دین. ممکنه حتی وقتی دارین از حق خودتون دفاع می کنین بداخلاق شید و دوست دارین خودتون به تنهایی راه تون رو انتخاب کنین نه اینکه دیگری نظر خودشو به شما تحمیل کنه. اما تلاش کنین تا این اختلاف نظر روشن به یه مسئله پیچیده تبدیل نشه چون که شما رو در رسیدن به خواسته قلبی تون کمک نمی کنه. مراقب باشین؛ عکس العمل شما به عوامل خارجی می تونه موقعیت سختی بسازه که شما رو از رسیدن به اهداف تون باز داره.

بهمن: شما امروز در وضعیت پیچیده ودشواری مشغول بکار هستین. نیاز به زمان دارین و ممکنه باور داشته باشین که کار کردن به روش خودتون ممکنه ایده زیرکانه ای باشه. اما مردم در محیط دور و بر شما می تونن بسیار باحال باشن و شما نمی خواین فرصت یادگیری از اونا رو از دست بدین. بدیش اینه شما نمی تونین همزمان تنها و هم با بقیه باشین. به هر حال شما می تونین از این دو دنیا بهترینا رو داشته باشین اگه مایل باشین که روش کارتون رو در طول روز تغییر بدید.

اسفند: با وجود اینکه به نظر می رسه همکاران شما پروژه جدیدی رو از نو شروع کردن شما قبلا پروژه خودتون رو شروع کرده بودین. حالا زمان اینه که تلاشای خود رو در واسه رسیدن به سطوح دیگری از پیشرفت و پایداری در زندگی بکار گیرید. ممکنه این کار لازمه نیرو و زمان بیشتری باشه. به جای اینکه منتظر الهام از طرف دیگری باشین تلاش کنین فعالیتای خود رو اولویت بندی کرده و اونا رو یکی پس از دیگری طبق اصول و قانون انجام بدین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا