فال روزانه ۱ مرداد

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فروردین: امروز حتی اگه به خودتون قول بدین که فعالیتاتون رو بیشتر کرده و سخت تر کار کنین، بازم نمی تونید به خودتون کمک کنین. حالا خوبیش اینه شما چند ترفند دارین که به کمک اونا می تونید نسبت به شرایطی که الان دارین پرمشغله تر و سازنده تر شید. به جای اینکه به دنبال خوشی و تفریح کردن باشین، اول وظایفتون رو انجام بدین و بعد به سراغ تفریح کردن برید. اگه بتونین اعتماد بقیه رو جلب کنین، احترام و اعتبار بیشتری به دست میارین.

اردیبهشت: شما حتی اگه دوست داشته باشین بقیه مخصوصا بودنتون اعتراف کنن، ولی دوست ندارین که زیاد جلب توجه کنین. خورشید در چهارمین خونه شما قرار داره و زمان مناسبی واسه موندن در خانه س. وقتی که شما یاد گرفتید اصلاً خود رو به خاطر تفکرات بقیه ناراحت نکنین، می تونی کارای عقب افتاده زیادی رو کلکشو بکنین.

خرداد: امروز روز بخصوصی واسه شما هستش؛ چون خورشید در سومین خونه شما (مکانی با هماهنگی کامل واسه شما) که مربوط به ارتباطاته قرار داره. اما در حالی که عطارد سیاره بخت شما خودشو با اورانوس موافق می کنه، شما می تونید امروز یه گفتگوی خیلی طولانی داشته باشین. حتی اگه شما فکر می کنین که همه چیز خوب پیش می رود، اگه ندونین که چه زمانی باید سکوت اختیار کنین واسه خودتون دردسر درست می کنین.

تیر: کارایی که شما ماه قبل شروع کرده بودین حالا باید جانشین داشته های قدیمی شما بشن. اگه شما تلاش نکنین که محرکهای خود رو مخفی کنین، با آرامش و محکم حرکت کردن احساس بهتری در شما ایجاد می کنه و می تونه موفقیت شما رو در دراز مدت تضمین کنه. هیچ کدوم از حرفه هایی که شما می خواهید بزنین از نظر بقیه غیر قبول کردنی نیس.

مرداد: امروز خورشید مدت زمان زیادی در نشونه شما می موند و شما می خواهید بقیه هم بفهمن که این اتفاق چقدر حیرت انگیزه. اما وقتی با بقیه صحبت می کنین اونا خیلی زود خسته می شن. البته اونا به شما بی توجهی نمی کنن، بلکه فقط از محبتهای بی جای شما نسبت به بقیه خسته شده ان.

شهریور: شما امروز خیلی پرانرژی نیستین، واسه اینکه زیاد مورد توجه واقع نشده اید. اما شایدً موفقیتهای مهمی به دست میارین. شما حالا واقعاً اونقدر توانایی دارین که بدونین دقیقاً چه حرفه هایی می خواهید بزنین و حتی این گونه به نظر می رسد که شما توانایی خوندن فکر بقیه رو هم دارین. ذهن شما توانایی های خیلی بالایی داره و پس زود قضاوت کرده و با عجله تصمیم گیری می کنین و به نظر می رسد که اطلاعات زیادی دارین.

مهر: روزهایی که در پیش رو دارین واسه شما همراه با فعالیتهای اجتماعی زیادی هستن که به مدت زمان طولانی هم ادامه می پیدا کنن. اما با اینحال حتی اگه ذهن شما دور و حوش مسائل شخصی خانوادگی سیر کنه بازم می تونید در محل کار مؤثر باشین. نباید همه چیز رو به همه دور وبریا تون بگید. بعضی از مسائل رو فقط باید پیش خود نگه دارین. لبخندهای مرموز شما اونا رو در شک و فکر نگه داره.

آبان: در حالی که بیشتر مردم در حال برنامه ریزی کردن واسه تعطیلات خود می باشن، شما حالا قصد برنامه ریزی کردن واسه زندگی شخصی و کاری خود رو دارین. خورشید در دهمین خونه شما که مربوط به مسئولیتهای اجتماعی می باشه قرار داره، و الان وقت این رسیده که وظایف کاری خود و وظایفتون نسبت به کسائی که دوستشون دارین رو انجام بدین. به جای اینکه همه تلاشتون رو معطوف به کار کردن بکنین، وقتی رو هم به کارای ساده مثل بازی کردن اختصاص بدید.

آذر: شما امروز خیلی راحت می تونید از احساسات خود خبردار شین، واسه اینکه شما در حالی که از صحبت کردن دست کشیده اید، به جای جنگ و دعوا کردن بر سر عواطفتان نسبت به اونا منطقی فکر می کنین. در این صورت شما می تونید هردو جهان خود رو به بهترین شکل بسازین؛ در حالی که مسائل عاطفی قدرتمندی رو تجربه می کنین، می تونید اندازه حساسیت خود رو هم ثابت کنین. اگه شما در مورد اونا صحبت کنین، بازم می تونید نسبت به اونا کمی بی اعتناتر شید.

دی: شما امروز با یه نفر ارتباطی برقرار کرده اید که تموم حواستون رو برانگیخته کرده، تموم قوانین عادی و شرعی رو در هم شکسته و شما رو به طور کاملً از تنهایی خارج کرده. توانایی خاص به وجود آوردن و ساختن چیزای جدید و متفاوت، حتی اگه موضوعاتی غیر واقعی به نظر برسن، مسائلی هستن که شما دوست دارین در مورد اونا با زوج خود صحبت کنین. هر قدر که شما بیشتر در مورد افکارتون صحبت می کنین، راه حل های خیلی خوبی واسه مشکلاتتون کشف می شن.

بهمن: این ماه مشکل اصل شما اینه که در حالی که شما به طور هم زمان هم می خواهید در زندگی خانوادگی شریک باشین و هم عضوی از یه گروه منظم باشین، نمی دونین که چیجوری این رفتار عجیب خود رو توجیه کنین. گویی که شما باید بخشی از اوقات فراغت خود رو از دست بدین تا بتونین به چیزایی که آرزویش رو داشتین نزدیک بشوید. تلاش نکنین که واسه حل کردن این مشکل دست به کار شین. فقط روشی رو پیدا کنین که به واسطه اون بتونین خیلی راحت با افراد دیگه رد و بدل کردن نظر داشته باشین.

اسفند: نباید فکر کنین که امروز هم مثل دیروز روز آرومی هستش، واسه اینکه ماه الان به اورانوس نزدیک می شه، و شما رو غرق در افکار ناراحت کننده می کنه. بعضی از ایده های جدید شما مهم هستن، اما تا موقعی که اونا رو پرورش نداده اید، تبدیل به واقعیت نمی شن. قبل اینکه روزای آرومی که در پیش رو دارین فرا برسن، شما به طور کاملً نسبت به کارای کوچیکی که باید کلکشو بکنین آگاهی پیدا می کنین.

فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه فردا