معرفی اپ Screen Recorder؛ با چند اشاره ساده از صفحه موبایل خود فیلم بگیرید

ضبط ویدیو از صفحه موبایلا کاربرد بسیار زیادی داره و واسه دسترسی پیدا کردن به این امکان، اپای مختلفی از طرف پیشرفت دهندگان جورواجور طراحی شدن. یکی از آسونترین و کاربردی ترین این دسته از اپا مربوط به Screen Recorder می شه که به وسیله آسورا موبایل پیشرفت پیدا کرده.

بدون هیچ گونه توضیح اضافه ای به توضیح اپ و چگونگی کار با اون می پردازیم. با نصب اسکرین رکوردر روی تلفنای هوشمند خود، آیکن این اپ در بالای نمایشگر موبایل شما و در بخش اعلانا ظاهر می شه. با پایین کشیدن نوار اعلانا به سمت پایین، منو ضبط ویدیو رو مشاهده می کنین که می تونین به وسیله اون از صفحه تلفن هوشمند خود فیلم بگیرین.

یکی از ویژگیای باحال و کاربردی اسکرین رکوردر، استفاده همزمان از دوربین جلو موقع ضبط ویدیوه. می تونین با فعال کردن این ویژگی در اسکرین رکوردر، هنگام ضبط ویدیو از صفحه موبایل خود، از خودتون هم فیلم بگیرین و روی ویدیو بذارین. علاوه بر این، می تونین هنگام ضبط ویدیو از صفحه موبایل خود عکس هم بگیرین.

هم اینکه می تونین از راه منو ضبط اسکرین رکوردر، فیلم گرفتن از صفحه موبایل تون رو واسه یه مدت به حالت تعلیق درآرین و در زمان مناسب با اشاره روی کلید Stop به کار ضبط پایان بدین. با پایان مراحل ضبط ویدیو، فیلم شما به صورت خودکار در رابط کاربری اسکرین رکوردر جای میگیره و پس از اون می تونین به ویرایش ویدیو مورد نظر خود مشغول شید.

حالا خوبیش اینه اسکرین رکوردر رابط کاربری بسیار کاربردی و ساده ای داد و کاربر رو هنگام ویرایش ویدیوهایش گیج نمی کنه. در رابط کاربری اسکرین رکوردر چهار تب جور واجور گذاشته شده که کاربر با ورود به هر یک می تونه تغییرات مختلفی روی ویدیوهایش اعمال کنه.

اولین تبی که کاربر هنگام ورود به اپ با اونو به رو می شه، کتابخونه ای از ویدیوهاییه که به وسیله خودش ضبط شدن و می تونه با اشاره روی هر یک، اونا رو تماشا کنه. در کنار تب کتابخونه ویدیوها، تبی هست که اسکرین شاتاتون از صفحه موبایل تون، در اون ذخیره شده.

اما تب سوم، مهمترین و اصلی ترین تبیه که هر کاربری با اون سر و کار داره. کاربران می تونن با به کار گیری چهار ابزاری که در این بخش گذاشته شده، ویدیوهای خود رو ویرایش کنن و اونطور که می خواد به تدوین اونا بپردازند.

از راه این چهار وسیله می تونین بخشی از ویدیوهای خود رو برش بدین، چند ویدیو جور واجور رو به هم بچسبونین، یه تیکه از اونا رو کدر کنین یا ابعاد تازه ای واسه شون تعریف کنین. با گذر از تب مخصوص ویرایش ویدیوها به آخرین تب موجود در اپ می رسیم.

تب چهارم، تنظیمات اپلیکیشن رو در خود جای داده و می تونین به وسیله اون تغییرات زیادی رو در چگونگی ضبط ویدیوها و هم اینکه کارکرد اپ به وجود بیارین. با به کار گیری تب تنظیمات می تونین کیفیت ضبط ویدیوها رو تغییر بدین، اندازه فریم رو مشخص کنین و تغییرات دیگری در روند فعالیتای اپ به وجود بیارین.

در آخر باید گفت، اسکرین رکوردر اپ کاربردی اما بسیار ساده ایه و می تونین با به کار گیری اون خیلی راحت از صفحه موبایل و فعالیتای خود با کیفیت قابل قبولی فیلم جفت و جور کنین و به ویرایش اونا بپردازید. اسکرین رکوردر واسه پلتفرم اندروید پیشرفته و می تونین از اون روی تلفنای روت نشده خود هم خیلی راحت استفاده کنین.

Screen Recorder

  • Screen Recorder
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Asora Mobile
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۵٫۲ مگابایت

دانلود

Author: edame

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *