پایان نامه ارشد رشته روانشناسی وعلوم تربیتی نیاز سنجی آموزش ضمن خدمت آموزگاران مدارس ابتدایی

پایان نامه ارشد رشته روانشناسی وعلوم تربیتی نیاز سنجی آموزش ضمن خدمت آموزگاران مدارس ابتدایی

پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :نیاز سنجی آموزش ضمن خدمت آموزگاران مدارس ابتدایی شهرستان بستک

تکه ای از متن پایان نامه :

  • خود مهم و برای ادامه کار سازمان و رسیدن به اهداف عالی ضروری و لازم می باشد. در این صورت هیچ کس احساس حقارت

نمی کند و کارکنان با انجام کاری که مسؤول آن هستند ابراز رضایت و خشنودی می کنند.

  • ارزیابی عملکرد: فرآیندهای مختلفی در مدیریت منابع انسانی هست. مانند آن ها، ارزیابی عملکرد کارکنان می باشد که به نوبه خود بسیار مهم و در خور توجه می باشد. به همین دلیل کمی بیش تر به آن می پردازیم. برای دست یابی به یک عدالت در سنجش عملکرد کارکنان، در هر سطوحی می بایست ارزیابی دو جانبه یعنی مدیران از زیر دستان خود و کارکنان از مدیران و رؤسای قسمت خود صورت گیرد. این روش می تواند مناسبات بین آن ها را بهبود ببخشد و نظر کارکنان نسبت به مدیریت را تغییر دهد.
  • زیبایی محل کار: زیبایی و آراستگی محل کار موجب دل چسب شدن آن برای کارکنان می گردد. در یک بررسی به اقدام آمده مشخص گردید که بهره گیری از رنگ های دلپذیر در محیط کار باعث کاهش غیبت های مکرر کارکنان، افزایش دلبستگی و دلگرمی آنان به کار و کاهش خستگی عمومی بدن می گردد. سلول های چشم در مقابل طول موج های مختلف حساسیت های مختلف از خود نشان می دهند. مثلاً رنگ های روشن و ملایم چشم و اعصاب کارکنان را آرامش می بخشند و با در نظر داشتن تحقیقات روانشناسی ناخودآگاه در آنان شور و علاقه به کار ایجاد می کنند.

افزایش دانش کارکنان: سازمان های یادگیرنده به دنبال کسب بهترین ها (از جهات مختلف) هستند. برای به دست آوردن بهترین ها باید دائماً آموخت و آموخته ها را انتقال داد. این کار را همه کارکنان از مدیر ارشد تا کارکنان ساده سازمان به نسبت نیاز شغلی باید انجام دهند. آموزش مستمر به سازمان قدرت می دهد و سرعت حرکت را برای رسیدن به هدف، بیش تر می کند. در سازمان های یادگیرنده، به دلیل افزایش توانایی فکری کارکنان، آموزش روش های جدید، عدم وجود سرزنش، استقبال از ایده های جدید، کاهش شدید تنبیه ها، تقویت رضایت مندی کارکنان، تقسیم قدرت در بین کارکنان و … کارکنان از کار خود لذت می برند و دائماً در حال پویایی هستند در چنین سازمانی به هیچ وجه بی به دلیل این که محور بحث ما کارکنان می باشند و همچنین به علت اهمیت ارزیابی از آن ها، به این موضوع کمی بیش تر می پردازیم.

در ارزیابی عملکرد کارکنان 2 مطلب باید مشخص گردد

نیاز سنجی آموزش ضمن خدمت آموزگاران مدارس ابتدایی شهرستان بستک 92

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

userk