پایان نامه

عنوان کامل پایان نامه کارشناسی ارشد :نماد و نمادپردازی در اشعار رضا براهنی

تکه ای از متن پایان نامه :

فرهنگ جامعه همیشگی بوده می باشد. نقد ادبی: طلا در مس، قصه‌نویسی، کیمیا و خاک، جنون نوشتن، تاریخ مذکر، در انقلاب ایران چه شده می باشد و چه خواهد گردید، خطاب به پروانه‌ها و چرا من دیگر شاعر نیمایی نیستم؟، گزارش به نسل بی‌­سن فردا (سخنرانی­ها و مصاحبه‌ها).

4-1-1. سبک رضا براهنی

رضا براهنی از شاعران معاصری می باشد که در روند شکل‌گیری اشعارش گونه­های متفاوتی از شکل و محتوای شعری را عرضه داشته می باشد.  براهنی عمدتاً به دنبال محتوای شعر می باشد تا سرایش آن. با این­همه استعداد شاعری او غیر قابل انکار می باشد.

    در میان اشعار او به­ویژه در میان عاشقانه­هایش شعرهای قابل توجه با نکات و تصاویر زیبا پیدا نمود می­گردد. براهنی شاعری می باشد آگاه نسبت به شعر فارسی و منتقدی می باشد تیزبین و هوشیار. او از نخستین شاعرانی می باشد که با انتشار اشعار پسانوگرا این سبک شعر را در ایران رواج داد. پس از براهنی بعضی شاعران جوان به این سبک شعر متمایل شدند. شعر پسانوگرا به دلیل مبنا قراردادن سبک غربی در ایران منتقدان زیادی دارد. موافقان

نماد و نمادپردازی در اشعار رضا براهنی

برای دیدن تکه های بیشتری از این پایان نامه و دانلود فایل پایان نامه با فرمت ورد ، خرید و دانلود آنی فایل متن کامل با فرمت ورد می توانید به لینک پایین صفحه مراجعه نمایید:

 دانلود از لینک پایین صفحه

پایان نامه ارشد در رشته زبان و ادبیات فارسی: نماد و نمادپردازی در اشعار رضا براهنی