پرواز های رویایی ایرآسیا، بگذارید مقصدتان را حدس بزنیم

این تصویر رو مجسم کنین. ساحلی با ماسه هایی زرد و دریایی اون قدر خوش رنگ و شفاف که بشه مرجانای کف آب رو هم دید. کمی اون سوتر درختایی سرسبز که تا نزدیکی دریا خود رو جلو کشیده ان. وقتی که صحبت از مسافرت و تعطیلات می شه این تصویر یکی از اولین هاست که به ذهن می رسه به خصوص اگه قصد سفر به کشوری با آب و هوایی استوایی دارین. کشوری که دریا، آثارتاریخی دیدنی، فرهنگ و آداب و رسومی جذاب و هم مراکزی واسه خریدی ارزون داشته باشه. درست حدس زدیم؟ مقصدتان تایلنده؟!

حالا که با همدیگه هم عقیده هستیم بذارین بگیم در مرحله بعد به چه فکر می کنین. می خواین جستجو کنین واسه بلیط هواپیما و محل اقامت. چه بهتر که پروازی باشه بدون توقف در کشور سوم و مستقیم به مثلا پوکت. حالا بحث حساب و کتاب و هزینه هاس. به طور کامل حق دارین! کی از یه مسافرت خوب و راحت کم خرج بدش میاد؟!

پرواز با هواپیماهایی با کیفیت و البته ارزون.

ایرآسیا وارد می شه

به نظر میاد که همین شکل از نگاه باعث شده تا مدیران خط هوایی ایر آسیا با در پیش گرفتن راه و روش خدمات ارزون، قیمت بلیطای خود رو به پایین ترین حد رسونده و ادعا کنن بلیط هاشون از همه جا ارزون تره و به ادعا هم ببالند.

کافیه به سایت ایرآسیا سری بزنیم و ببینیم که در قسمت «درباره ما» این دومین تیتر به همین موضوع اشاره داره. وحتی با یه طرح گرافیکی نظر شما به این موضوع جلب می شه که داشتن «ارزون ترین قیمتا»«تضمین » شده. البته این ادعای شرکت ایرآسیا اصلا پربیراه نیس. موسسه تحقیاتی SkytrX ایر آسیا رو در هفت سال متوالی ۲۰۱۵) -(۲۰۰۹ به عنوان بهترین خط هوایی کم هزینه دنیا انتخاب کرده.

ناوگان هوایی:

نکته باحال ماجرا اون جاست که با وجود بلیطای ارزون، ایرآسیا کیفیت خدمات خود رو فدای این ویژگی نکرده. اولین نشونه راستی این موضوع انتخاب هواپیماهای این شرکته. الان در ناوگان هوایی ایر آسیا ۱۷۵ ایرباس ۳۲۰ و ۲۸ ایرباس ۳۳۰ با عمر متوسط پنج سال پرواز می کنن.

در هواپیماهای ایر باس ۳۲۰ صد و هشتاد صندلی هست و مدل ایرباس ۳۳۰ دارای سیصدو هفتاد و هفت صندلیه. مقصد این هواپیماها ۱۲۵« نقطه از جهان در ۲۴ کشوره تا ایرآسیا همراه با تامین امنیت و راحتی مسافرانش به وعده خود به شکل شعار جامه عمل بپوشونه» ما شما رو به اون جا می بریم.

خدمات:

ایر آسیا سه کلاس پروازی ارزون، متوسط و تجاری واسه مسافرانش تدارک دیده. در کلاس پروازی ارزون شما می تونین علاوه بر انتخاب صندلی از راه رزرو آنلاین تا ۴۸ ساعت قبل از پرواز تاریخ بلیط خود رو تغییر بدین.

در کلاس متوسط این کار به صورت رایگان- واسه دو بار- تا دو ساعت قبل از پرواز شدنیه. علاوه بر اینکه ایرآسیا حمل تا سقف بیست کیلوگرم از بار رو به صورت مجانی رو دوش میگیره. در کلاس تجاری مسافر می تونه تا ۴۰ کیلوگرم بار داشته باشه و واسه اون هزینه ای پرداخت نکنه و تا دو ساعت قبل از پرواز هرچند بار که خواست رایگان تاریخ پروازش رو عوض کنه.

در زمان پرواز با ایرآسیا، این انتخاب واسه شما مهیاست که غذاای گرم و نوشیدنیای برابر میلتون رو در هواپیما جفت و جور کنین. غذاها هم با رعایت قوانین شریعت اسلام تدراک دیده شدن.

ایر آسیا در ایران:

شروع تغییر و تحولات خیره کننده در مورد مراودات ایران و جامعه جهانی خبری خوش واسه همه شرکتا و تاجران بود تا با به کار گیری پتانسیلای زیاد یه بازی دو سر برد رو شروع کنن. ایرآسیا هم خارج ازاین حلقه نیس و در نظر داره نقشی خیره کننده رو در انتقال مسافران از مالزی و تایلند (د پروازهای مستقیم و جداگونه) به ایران و برعکس بردوش گیرد.

کشور ایران به حق سزاوار دریافت لقب کشوری با توریسم چهار فصله. اقلیم پهناور و جغرافیای جور واجور باعث شده که جهانگردان زیادی دوست داشته باشن در مسافرت به ایران شکلای جور واجور و اقسام آب و هوا و تفریحات مربوط به اونو فقط تو یه سفرتجربه کنن.

دیگه نکته تشویق کننده واسه جهانگردان تنوع و مختلفی آثار باستانی در سراسر ایرانه. گستردگی این آثار به حدیه که از تمدنای قبل از میلاد تا آثار برجسته یکی از بزرگترین حکومتای اسلامی رو شامل می شه. به همه اینا باید اضافه کرد که ایران با داشتن حدود هشتاد میلیون جمعیت فرهنگای مختلفی رو در خود جای داده که از نزدیک دیدن و آشنا شدن با اونا واسه هر مسافری جذاب و پر خاطره س.

این جذابیت واسه جهانگردانی از سمت مالزی و تایلند دو برابر می شه چون که از نزدیک دیدن یه جور دیگه از فرهنگ شرقی واسه اونا تجربه ای خاطره انگیر میشه. البته سمت دیگه و عکس این سفر یعنی مسافرت خانوادگی و به یادماندنی از ایران به تایلند هم برقرار و صادقه.

شرکت مستر کارد در راهنمای (۲۰۱۵)خود واسه معرفی مقصدای مهم دنیا شهر بانکوک رو در رده دوم این لیست قرارداد.(۱) آب و هوایی خوش، ساحلی قشنگتر و مناسب واسه غواصی، معابد اعجاب انگیز و ارزون و به صرفه بودن خدمات و خرید باعث شده که کشور نه فقط تایلند مقصدی جذاب واسه خونواده های ایرونی بلکه واسه توریستایی از سراسر دنیا باشه.

خرید بلیط:

ایرآسیا می دونه که همه این سرویسا و امکانات واسه جلب نظر مشتری کافی نیس و لازمه که واسه اون راحت ترین و بهترین خدمات رو تدارک دید. یکی از مهم ترین این خدمات جفت و جور سازی شرایطی آسون و آسونه واسه خرید بلیط.

به این اضافه کنین که ایرآسیا از ناخشنودی مسافران در پروازهای غیر مستقیم به مقصدشان مطلعه. و به خاطر همین شرایطی جفت و جور کرده که همه پروازا به مقصد تایلند و مالزی بدون رفتن به کشور سوم و به صورت مستقیم به مقصد باشه.

دفتر مرکزی این شرکت هم این رو یکی از اصول اولیه خود قرار داده تا موقع مراجعه مسافران، بتونن نه فقط بلیط، که پکیجی کامل در پروازی مستقیم به پوکت در اختیار ایشون بزاره.

علاوه بر این تو یه حرکت هماهنگ با آژانسای معتبر واسه مشتریان تایلند و مالزی این امکان آماده شده که مسافران بتونن بلیط و دیگه خدمات مورد نیازشون رو از این آژانسا جفت و جور کنن. علاوه بر اینکه مسافرین دارنده کارتای اعتباری خارجی می تونن با مراجعه به سایت اینترنتی ایرآسیا بلیط خود رو آنلاین خریده و از خدمات جور واجور استفاده کنن.

بعد از همه این حرفا میشه فهمید وقتی که ایرآسیا از سفری رویایی یاد می کنه دلیل انتخاب و ادعای این چیه؛ بلیطایی مقرون به صرفه به همراه امکانات و خدماتی خاص، شایسته و لایق.

شماره تماس دفتر مرکزی: ۰۲۱۲۶۲۰۰۶۸۶

۱. لینک به منبع

Author: edame

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *