طراحی سایت آژانس

طراحی سایت آژانس

همه سفر کردن را دوست دارند. به خصوص مسافرت رفتن در ایام تعطیل که فرصت بسیار خوبی برای بازیابی توان و انرژی پس از روزها کار سخت و همچنین گذراندن وقت خود در کنار خانواده و دوستان است؛ اما شاید همه تجربه خوبی از سفر نداشته باشند و مشکلات زیادی را از آن به خاطر آورند. بعضی از این مشکل ها چنان تجربه سختی را بر جای گذاشته که برخی ترجیح می دهند دیگر به مسافرت نروند و یا حداقل مکان های جدید را امتحان نکنند. موارد بسیار زیادی وجود دارد که برای تجربه یک سفر لذت بخش به آن ها نیاز است. مهم ترین آن ها مکان سفر است.

شاید خیلی از ما محدوده خاصی برای مسافرت هایمان داشته باشیم و همواره به آن مکان ها برویم، درصورتی که هزاران مکان دیدنی و بکر در ایران و جهان وجود دارد که ما از آن ها بی خبریم. مورد دیگر نحوه رفتن به سفر است که آیا از ماشین سواری شخصی استفاده کنیم و یا از سیستم های حمل نقل مانند قطار و هواپیما. مورد مهم تر انتخاب هتل و زمان بندی های لازم است که به دلیل عدم شناخت کافی، معمولا تجربه اول ما تجربه خوبی نخواهد بود.

وب سرویس پرواز

طراحی سایت حرفه ای آژانس هواپیمایی

اما شاید شما کسی باشید که این مشکلات را چشیده و راه حلی برای آن ها یافته است. ممکن است شما با طراحی سایت آژانس مسافرتی و با فراهم آوردن اطلاعات کامل از سفر و راهنمایی کامل در قالب تورهای مسافرتی، پذیرای سفر دوستان باشید؛ اما احتمالا مشکلی در کارتان مشاهده می کنید. بازهم تعداد بسیار زیادی از افراد هستند که به سراغ شما نمی آیند و عمده دلیل آن هم عدم آشنایی و اطلاع داشتن از شما و آژانس مسافرتی تان و خدمات آن است. بنابراین شما باید سعی به معرفی خود به همگان کنید. احتمالا برای این کار از تبلیغات استفاده می کنید اما با توجه به هزینه های شدید و بازخورد آن، احتمالا به دنبال روش دیگری هستید. پیشنهاد ما به شما این است که کمی از دنیای واقعی فاصله بگیرید و وارد دنیای مجازی شوید.

یک وب سایت آژانس مسافرتی داشته باشید

عصر حاضر، عصر اطلاعات و اینترنت است. احتمالا شما هم از این پدیده فراگیر استفاده می کنید و چه بسا بخشی از هزینه های تبلیغاتی خود را بر روی شبکه های اجتماعی صرف می کنید؛ اما پیشنهاد ما به شما این است که فعالیت خود در دنیای مجازی را کمی منسجم تر کنید. کافی است یک وب سایت داشته باشید. یک وب سایت مخصوص آژانس مسافرتی تان. در نگاه اول شاید فکر کنید که وب سایتتان یک وب سایت ساده و شبیه به دیگر وب سایت هاست که شامل تعدادی عکس و متن است؛ اما به هیچ وجه این طور نیست.

وب سرویس هتل

یک طراحی وب سایت گردشگری حداقل باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • ظاهر گرافیکی زیبا و متناسب با سفر و مسافرت
 • معرفی کامل آژانس مسافرتی به همراه کارکنان
 • معرفی شعبه های آژانس به همراه امکان مشاهده آدرس آن ها بر روی نقشه های اینترنتی مانند گوگل مپ
 • معرفی تورهای مسافرتی به صورت کامل به همراه تصویر و فیلم در طراحی سایت
 • امکان مشاهده کامل برنامه های سفر و مکان های عبوری بر روی نقشه
 • معرفی انواع هتل ها برحسب نوع خدمات آن ها
 • معرفی مناطق گردشگری، تاریخی و مذهبی
 • امکان رزرو آنلاین و پرداخت الکترونیکی بلیط سفر و یا تورهای مسافرتی در طراحی وب سایت
 • دارا بودن بخشی برای بیان آخرین اخبار و اطلاعیه ها درباره آژانس و سفرها
 • دارا بودن بخشی جهت ارائه مقالات آموزشی درباره نحوه سفر کردن و ملزومات آن
 • امکان مدیریت کاربران و ارتباط با آن ها و ارسال خبرنامه ها به آن ها از طریق ایمیل و یا پیامک و…

بنابراین با داشتن یک وب سایت ویژه برای آژانس مسافرتی، علاوه بر معرفی خود و خدماتی که ارائه می دهید، می توانید خدمات جدیدی نیز در بستر اینترنت و به صورت مجازی به مشتریان خود ارائه دهید. علاوه بر ویژگی های ذکرشده که یک طراحی سایت تخصصی آژانس مسافرتی باید آن ها را داشته باشد، وب سایت شما نیازمند یکسری موارد مهم تر نیز می باشد. مواردی که شاید در ظاهر از دید کاربر پنهان باشد اما در پشت صحنه وب سایتتان در حال اجرا می باشند.

طراحی سایت آژانس مسافرتی

موارد مهمی که باید در طراحی وب سایتتان در نظر گرفته شوند
علاوه بر خدماتی که با داشتن یک وب سایت اینترنتی می توانید به صورت مجازی و غیرحضوری به کاربران خود ارائه دهید، یکی از مهم ترین دلایل داشتن یک وب سایت آژانس مسافرتی، معرفی آژانس و خدمات آن است. برای این کار وب سایت شما باید پربازدید باشد.پربازدید بودن یک وب سایت خیلی ساده به دست نمی آید. برای این کار شما نیازمند انجام مجموعه ای از اقدامات گسترده هستید.

ارائه دهندگان وب سرویس پرواز خارجی با حضور کادری مجرب و متخصص توانسته اند بهترین خدمات را به مسافرانی که به خارج از کشور عظیمت کرده اند ارائه دهند.

وب سرویس پرواز خارجی

وب سرویس پرواز خارجی

وب سرویس پرواز داخلی از خدمات بسیار بارزی ست که اغلب آژانس های هواپیمایی و شرکت های برتری که در زمینه گردشگری فعالیت می کنند به صورت کاملا آنلاین در اختیار متقاضیان و مسافران پرواز قرار می دهد. بنابراین اگر شما قادر باشید با در دسترش داشتن این امکانات سورسی در اختیار داشته باشید که تمامی کاربران به راحتی بتوانند به پنل مدیریتی خود دسترسی داشته باشند برند شما محبوبیت بهتری در زمینه ارائه خدمات آنلاین مسافربری و پرواز پیدا خواهید کرد.

وب سرویس پرواز خارجی به سبب بهره مندی از سرورهای هوشمند کاربری و استفاده مسافران را از تمامی امکانات و منوهای این وب سرویس راحت تر و سریع تر می کند.

سیستم وب سرویس پرواز داخلی با نمونه برداری و الگو برداری از سیستم های وب سرویس بین المللی بر اساس نیازهای گردشگران و مسافران صنعت گردشگری طراحی شده است.

پروتکل های مرود استفاده وب سرویس پرواز خارجی
یکی از پروتکل های مود استفاده وب سرویس ها و وب سرویس پرواز خارجی پروتکل استاندارد xml می باشد که فایل های آن دارای دیتاها و اطلاعات در قالب های متنی و بدون شکل و ظاهر هستند. این فایل های xml جهت انتقال و مبادله داده ها به کار می روند. اگر xml قابل شناسایی برای برنامه خاصی باشد آن برنامه به راحتی می تواند بدون نیاز به سیستم عامل خاصی به اطلاعات موجود در فایل های xml دسترسی پیدا کند.

استاندارد soap در وب سرویس پرواز خارجی

استاندارد soap از استانداردهای مهم و کاربردی دیگری ست که مورد استفاده اغلب وب سرویس ها و وب سرویس پرواز خارجی قرار می گیرد. عامل ایجاد بین برنامه ها و نرم افزارهای کاربردی وب سرویس ها استاندارد soap است که از طریق پروتکل http مرتبط می شود. هنگامی یک برنامه با یک وب سرویس ارتباط برقرار می کند پیغام های soap به عنوان یک واسطه ارتباط بین نرم افزار و وب سرویس را برقرار می سازد. سپس یک پیغام از soap که شامل در خواست اجرای تابع و فرواخوانی در وب سرویس می باشد به وب سرویس ارسال می شود. تمامی پیغام هایی که به وب سرویس انتقال داده شده اند توسط وب سرویس بررسی می شوند و در نهایت درخواست را اجرا کرده و در قالب یک پیام soap به ننرم افزار یا برنامه ارسال کننده درخواست می فرستد.

استاندارد wdsl در وب سرویس پرواز خارجی
استاندارد wdsl یکی از استانداردهای مهم و کاربردی وب سوریس ها و وب سرویس پرواز خارجی است. تمامی وب سرویس ها دارای فایل wdsl هستند که معرف خصوصیات وب سرویس ها هستند و نحوه استفاده و کاربرد وب سرویس ها را شرح می دهند. این توضیحات در قالب یک فایل متنی xml است که در رابطه با دریافت ورودی ها و خروجی های برنامه توسط این وب سرویس ها تصمی گیری می کند که چه وردی هایی را دریافت و چه خروجی هایی را به برنامه اصلی برگردانند.

بهترین سیستم جامع رزرواسیون گردشگری را بشناسید
سیستم جامع رزرواسیون گردشگری پایا سیستم یک وب سرویس رزرو اینترنتی پیشرفته است که محتوا را از ایرلاین های مختلف به عنوان ورودی دریافت میکند و پس از تجمیع و یکپارچه سازی مجددا خدمات را از طریق کانال های مختلف جهت فروش ارائه میکند.

وب سرویس پرواز داخلی

سیستم جامع رزرواسیون

آیا پید های شما ساسپند می شود ؟
آیا فروش سایت شما کم است؟
آیا مشکل آپدیت پروازی و هتلی دارید ؟
آیا از حساب کتاب خسته شده اید ؟
آیا پشتیبان وب سایت ندارید؟

امکانات سیستم جامع رزرواسیون

1- امکان جستجوی پرواز
2- امکان رزرو و صدور
3- امکان رزرو و صدور بلیط چارتری داخلی از سرویس های مقیم، سپهر، راویس و…
4- امکان رزرو صدور بلیط خارجی
5- امکان صدور بلیط قطار و اتوبوس
6- امکان استرداد بلیط چارتری

امکانات سایت

1- استرداد آنلاین
2- ارسال پیامک و ایمیل بلیط خریداری شده
3- ارسال پیامک تاخیر و تعجیل پرواز
4- قابلیت لغو و یا تایید پرواز با تاخیر بیش از دوساعت از طریق پیامک
5- خواندن اتوماتیک Queue
6- قابلیت فروش به مسافر و آژانس همکار
7- قابلیت ایجاد کد تخفیف
8- قابلیت ایجاد ربات تلگرام
9- دارای پنل پشتیبانی با قابلیت گزارش گیری و کنترل فروش

امکانات پنل پشتیبانی

1- قابلیت سرچ کاربر با ایمیل و شماره تماس و نام مسافر
2- قابلیت سرچ با تاریخ خرید بلیط
3- قابلیت نمایش بلیط و ارسال مجدد آن برای کاربر
4- قابلیت تعریف و اعمال کد تخفیف بر روی نام کاربری
5- قابلیت ایجاد محتوا و قرار دادن بر روی سایت
6- قابلیت فیلتر و حذف موقت ایرلاین ها
7- مدیریت سیستم های چارتری
8- قابلیت مدیریت پیدها
9- ارائه آمار فروش روزانه، هفتگی و ماهانه
10- ارسال گزارش فروش به وسیله تلگرام بصورت ساعتی
11- محاسبه میزان فروش
12- محاسبه سود فروش

پوشش های بیمه مسافرتی چیست؟

بیمه مسافرتی چیست ؟ شاید سؤالی باشد که پاسخ شفاف و دقیقی نداشته باشد. این بیمه برای گرفتن ویزا از بعضی سفارت خانه ها ضروری است. پس کسب اطلاعات در این زمینه می تواند مفید باشد؛ چون ممکن است با این سفارت خانه ها سروکار داشته باشیم. بیمه سفر علاوه بر اینکه برای اخذ ویزا در بعضی سفارت خانه ها اجباری است، بهتر است برای مسافرت به سایر کشورها نیز تهیه شود. اینکه بیمه سفر برای کدام سفرها کاربرد دارد، چه موارد و پوشش هایی را شامل می شود و چه مزایایی برای بیمه گزار دارد، جزو مسائلی است که در این مقاله بیان شده است.

طراحی وب سایت آژانس

کاربرد های بیمه مسافرتی چیست؟

منظور از بیمه مسافرتی چیست ؟ کاربردهای بیمه مسافرتی چیست ؟ این بیمه در واقع بیمه مسافرتی خارج از کشور است؛ یعنی برای سفرهای خارج از کشور تعریف می شود. برای سفرهای داخلی بیمه حوادث انفرادی مشابه بیمه مسافرتی خارج از کشور عمل می کند.

بیمه مسافرتی خارج از کشور مانند سایر بیمه ها یک سری ریسک هایی را در سفر شناسایی کرده و در برابر این ریسک ها مطابق بیمه نامه مسافرتی از بیمه گزار حمایت و پشتیبانی می کند. این ریسک های شناسایی شده و تحت پوشش بیمه مسافرتی، پوشش نام دارد.

مفهوم پوشش در بیمه مسافرتی چیست ؟

در اینجا می خواهیم به سؤال “منظور از پوشش در بیمه مسافرتی چیست ” پاسخ دهیم. بیمه نامه مسافرتی مطابق مواردی که در بندهای قانونی خود دارد از بیمه گزار محافظت می کند. این موارد پوشش های بیمه نامیده می شود. یکی از موارد قابل توجه هنگام خرید بیمه مسافرتی، پوشش های آن است. پوشش های بیمه سفر باید متناسب با نیازهای بیمه گزار باشد. بعضی از این پوشش ها دارای فرانشیز است.

مفهوم فرانشیز در بیمه مسافرتی چیست ؟

مفهوم فرانشیز در جای جای حوزه بیمه یافت می شود؛ لذا بجای پاسخ به سوال “منظور از فرانشیز در بیمه مسافرتی چیست ” باید به سؤال “مفهوم فرانشیز چیست” پاسخ دهیم. بعضی از خسارت های تحت پوشش بیمه سفر دارای فرانشیز است؛ یعنی بخشی از هزینه خسارت توسط بیمه گزار پرداخت می شود و شرکت بیمه بقیه هزینه را تقبل می کند. برای مثال پوشش درمان و پزشکی در بیمه مسافرتی معمولاً دارای فرانشیز ۲۵ یورویی است؛ یعنی اگر هزینه خسارت بیمه گزار ۱۰۰ یورو شود، ۲۵ یورو توسط بیمه گزار و ۷۵ یورو باقی مانده باید توسط شرکت بیمه پرداخت شود.

مدیر سایت