فال امروز 3 مهر

 

متولدین فروردین:

حالا تغییراتی داره انجام میشه و شایدً دید جدیدی به زندگی میده. شاید در اثر فعالیت زیاد دچار آسیب جسمی شید اما در هر صورت هر نوع فعالیتی که انجام بدین. نتیجه خوبی داره. بهتره رفتار و ایده های گذشته که خیلی هم به اون علاقه دارین رو کنار بذارین.

متولدین اردیبهشت:

شما امروز قادر نیستین از زیر بار مسئولیتای داخل خونه فرار کنین، حالا خواه این مسئولیتا مربوط به دستورت افراد خونواده باشه، خواه مربوط به کارای خونه! به جای اینکه با چیزایی روشن مقابله کنین، تلاش کنین اول روز خوب تموم وظایف شخصی خود رو انجام بدین، در این صورت بعد از ظهر می تونین فقط کارایی که خودتون دوست دارین رو انجام بدین.

متولدین خرداد:

امروز شما نیاز دارین که با دوستان نزدیک و یا خونواده تون در مورد احساسات خود صحبت کنین و البته این کار کار راحتی نیس. ماه در چهارمین خونه خصوصی شما مربوط به اصول زندگی قرار داره و شما درحالیکه در منزل هستین هم احساس امنیت و هم رضایت می کنین. لازم نیس تموم دنیا رو فتح کنین!! فقط باید بدونین روشی که به واسطه اون در مورد نقاط ضعف خود با بقیه رد و بدل کردن نظر می کنین می تونه دعوتی واسه رابطه ای عاشقانه باشه.

متولدین تیر :

برگشتن به زمان گذشته یکی از رفتارای جدید شما نیس، اما امروز به اندازه ای شدت پیدا کرده که شما به یاد نمی بیارین قبل از این این جوری رفتار کرده باشین. حالا خوبیش اینه شما می تونین خیلی راحت احساسات خود رو بررسی و در نتیجه مدیریت کنین. اما تلاش کنین به سمت منفی بافی نرید. الان بیشتر به نفعتونه به جای فکر کردن به گذشته بیشتر در زمان حال حضور داشته باشین.

متولدین مرداد :

رئیس شما نمی تونه به اون شکلی که شما می خواین ازتون پشتیبانی کنه. شاید اون در تعطیلاته و در اداره حضور نداره و یا شاید با برنامه هاتون مخالفه. دلیل اون هرچی باشه فرقی نمی کنه، شما فقط واسه اینکه شغلتون رو از دست ندین چاره ای ندارین بیشتر کار کنین!! یادتون نره رابطه درست و مطمئن بین شکست و موفقیت فرق می ذارن.

متولدین شهریور:

تغییرات زیادی در خونه صورت میگیره. شاید بیشتر از همه سرگرم باشین تا تصمیمات مهمی بگیرین، چون امروز زمان مناسبی واسه شروعی جدیده.

فال امروز ۳ مهر:

تموم وقت تون رو به کارای خونه اختصاص ندین و گرنه یه نفر رو عصبانی می کنین.این یه حقیقته که همسرتون دوست نداره همیشه شما رو در حال کار یا پیشرفت ببینه.چون همیشه از این هول و ترس داره که اونو ترک کنین.اونو مطمئن کنین که این طرز فکرشون اشتباهه.

متولدین آبان :

در هر لحظه یه قدم به جلو می رید. عجله کنین و همه چیز خوب پیش می رودا. ابته یادتون باشه که بعضی وقتا دست زدن به بعضی کارا ممکنه بر خلاف انتظار تو، نتیجه برعکس داشته باشه. این نشون می ده که همه چیز در اختیار ما نیس و باید تاثیر عوامل دیگه  رو در نظر داشت.

متولدین آذر :

سیارها برابر میل و انتظارات شما میچرخن. از جمله تاثیراتشان ایجاد میل و تمایل فراوون به مسافرت کردن و یا ایجاد ارتباطهای اجتماعی و دوستیابیه. بهبودی و سلامت واسه مریض شما یا یکی از دور و بریا شما و مسافرت و دعوا، در مسائل عشقی و عاطفی دیده میشه.

متولدین دی :

اهداف غیر عادی کاری شما امروز باعث ناامیدی تون می شن. از طرف دیگه شما با به کار گیری رویاهایی که واسه تموم کردن کاراتون بهتون انگیزه میدن می تونین تصویر بسیار روشنی از آینده خود در ذهنتون مجسم کنین. نگران رسیدن به اهدافی که در ذهنتون تجسم کردین نباشین. الان فقط حرکت کردن در راهی معمولی براتون کافی هستش.

متولدین بهمن:

حتی اگه از قبل همه کاراتون رو انجام دادین، امروز نباید تنبلی کنین! شاید شما بتونین با کمتر کار کردن هم روز خود رو سپری کنین، اما دلیل این کار شاید جنبه های راحت طلبانه ماه ثور در برابر ژوپیتر و بهرام باشه. در تموم کارایی که انجام می دین از اصول و روش خاصی پیروی کنین؛ زودتر دست به کار شده و روشی رو پیشه خود کنین که بتونین در تموم روز همون روش رو حفظ کنین.

متولدین اسفند: