فال روزانه : فال امروز ۱ تیر

فال روزانه ۱ تیر

فال روزانه

امروز شما چیجوری می گذره ؟

فال هفته

فروردین: شما امروز ایده ای حیرت آور به همراه برنامه کاری بزرگی واسه اجرا کردن اون دارین. اما همین که شروع به کار کنین، می تونید بفهمین که واسه به حقیقت پیوستن رویایتان نیاز به یه روش هدف دار متفاوت دارین. متأسفانه ممکنه شما تا وقتی که انرژی خیلی زیادی رو واسه این ایده خود تلف کرده اید اشتباه خود رو قبول نکنین. حالا انعطاف پذیری می تونه واسه شما حکم اسلحه ای نهانی رو داشته باشه.

اردیبهشت: واقع بینی واسه شما از اهیمت خاصی برخورداره، واسه اینکه شما قبل اینکه روی موضوعی کار کنین دوست دارین اون چیز براتون قابل لمس شده باشه. با اینحال امروز این موضوع می تونه مشکل ساز باشه، واسه اینکه هیچی تا وقتی که ظاهر نشده کامل نیس. در حالیکه این موضوع به طور در حال افزایش ای شما رو ناراحت می کنه، احتمال داره که تا آخر روز شدیدتر  هم بشه. بهترین کار اینه که به جای عقب انداختن زمان تصمیم گیری هرچه زودتر تصمیم خود رو بگیرین.

خرداد: برنامه های شما مثل فکرتون پرمشغله هستن، اما خصوصیات شما به گونه ایه که از مدیریت وقتی نادرست بیشتر از کنسل شدن قرار ملاقاتها ناراحت می شید. شما حالا فراموشکار شده اید؛ البته فقط دست و بالتون تنگ تر شده. با اینکه شما می تونید پتانسیل های زیادی که در اطرافتانه رو ببینین، اما نمی تونید از اونا بهره بگیرین. به وظایفی که نیاز به نظر نمی رسند نپردازید؛ امروز کمی وقت آزاد داشتن یه موضوع خیلی طبیعی به نظر می رسد.

تیر: حتی اگه شما اطمینان خیلی زیادی به خودتون داشته باشین، خیلی سخته که حدس بزنین بقیه چه واکنشی نسبت به کار شما دارن. ممکنه که شما آمادگی انجام دادن عملکردی احساسی روی موضوعی که در حال پیشرفته داشته باشین. حالا که شما شروع به فعالیت کرده اید، با وجود اینکه تونسته اید تا حدی که دوست داشتین مؤثر واقع شید، ولی نمی تونین در مورد اون صحبت کنین. اگه بقیه نمی خواهند از شما پشتیبانی کنن نگران نشید، یکم طول می کشد تا بتونین اثرات کارایی رو که انجام داده اید رو ببینین.

مرداد: طبیعتاً شما دوست دارین که افراد دیگه خلاقیت و توانایی شما در بیان کردن مقصودتان رو تشویق کنن، اما اونا به طور کاملً شما رو تأیید نمی کنن. هیچ وقت سراغ جمله هایی مثل “من باید داشته باشم…: یا “ای کاش که من…” نرید. این سخنان باعث می شن که شما ایمان خود رو از دست داده و یا اینکه حسرت بخورین. بهترین کاری که می تونید بکنین اینه که به خودتون امیدواری داده و بعد شروع به کار کنین.

شهریور: حتی اگه شما امروز مجهز به یه لیست خرید باشین، ممکنه هنوز قادر به اراده کردن در مورد چیزایی که نیاز دارین نباشین. اما این به این معنی نیس که شما روز خوبی ندارین. اگه شما بتونین از تفکرات تحلیلی خود در مورد روزی که در اون قرار دارین دست وردارین و فقط به ندای قلبی تون گوش بدید، شما بهتر از همیشه کار می کنین و بیشتر هم تفریح می کنین.

مهر: محدودیتهایی که به طور طبیعی باعث می شن یه دوست نزدیک با شما صمیمی تر شه حالا دور شده ان. در اول این مسأله بسیار روشن به نظر می رسد، اما بعد ارائه کردن یه تعریف مشخص واسه اون کار مشکلی هستش، به خصوص اگه شما به طور غیر منتظره ای با یه فرد خاص احساس نزدیکی کنین. تلاش شما واسه توضیح دادن روابطتون شاید به بن بست بخوره، پس اصلاً احتیاجی نیس که شما این کار رو انجام بدین. فقط آگاهی داشته باشین که شاید شما قبل اینکه بفهمین که می خواهید این کار رو انجام بدین یا نه، خودتون رو درگیر مسائل حاشیه ای کنین.

آبان: شما با فرضیه تن در دادن به رویاها بیگانه نیستین، اما شما ترجیح می دادین که در تنهایی و خلوت به کار کردن بپردازید نه در نقطه ای که بقیه بتونن خیلی راحت شما رو تماشا کنن. امروز در حالی که مخفی کردن عملکردتون از اونایی که در مورد شما قضاوت می کنن سخت شده، فعالیتهای شما نسبت به قبل اجتماعی تر شده. به جای اینکه تلاش کنین تا دنیای شخصی تون رو از ارتباطات حرفه ای جدا از هم کنین و با این کار وقتتون رو هدر بدید، خودتون رو باور داشته باشین.

آذر: امروز فکر کردن در مورد خطرات احتمالی می تونه خیلی پریشون کننده باشه، اما امروز روز خوبی واسه تقویت کردن برنامه هاتون نیس، چون شما نمی خواهید که با گرفتاری های واقعی این جهان محدود شید. به جای اینکه تصمیمی عملی بگیرین، شایدً شما حرکتی مهم رو انتخاب می کنین. یه سفر کوتاه دور و بر شهر مثل مسافرت با پای پیاده به سمت هیمالیا نیس. اما رویاها تحقق می پیدا کنن، پس اجازه ندین که هر کسی با صحبتاش شما رو ناامید کنه.

دی: ممکنه شما احساس کنین که دریافت و درک خود رو نسبت به جهان واقعی از دست داده اید و این موضوع شما رو بیشتر عصبانی می کنه. اساسی ترین کارای شما، مثل پرداخت کردن صورت حسابهایتان، امروز غلبه ناپذیر به نظر می رسند. شما امروز تمرکز محدود شده ای رو که واسه انجام دادن وظایف خسته کننده لازمه رو ندارین. به جای اینکه خودتون رو مجبور کنین کاری رو که هیچ فایده ای نداره انجام بدین، امروز رو به استراحت کردن بپردازید و به رویاهایتون اجازه بدید که آزادانه سیر و سفر کنن.

بهمن: امروز ممکنه شما از فردی که نظر شما رو به خود جلب کرده و واقعاً واسه یه مدت توجه شما رو معطوف به خود کرده، الهام بگیرین. این کار بسیار مؤثره واسه اینکه حالا که ماه به نشونه شما برگشته شما نسبت به همیشه سر حال تر هستین. اما تازگیاً توانایی شما واسه تشخیص دادن کیفیت هرچیزی قوی شده. با دریافتهای خودتون رو راست باشین و ببینین که جذابیتهای شما به کجا منتهی می شن.

اسفند: اطیمنان حاصل کنین که هرکاری که انجام می بدید همیشه در حال پیشرفت کردن باشه، واسه اینکه موقعیت نپتون- مریخ بر نیتهای رو راست شما سایه افکنی می کنه. قبول کردن مسئولیت هر چیزی که به طور کاملً بی عیب نیس، ممکنه خیلی سریع برنامه های شما رو نقش بر آب کنه، پس قبل اینکه به طور غیر ارادی به هر درخواست مشکوکی جواب مثبت بدین دوبار درباره بهش فکر کنین. به جای اینکه تحت پشتیبانی یه فرد دیگه خطر کردن رو قبول کنین، هدف الهی ای انتخاب کنین که در اون همه برنده باشن.

فال روزانه : فال امروز ۳۱ خرداد

فال روزانه : فال امروز ۳۰ خرداد

فال روزانه فردا

Author: مدیر سایت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *