همه تریلرهای مهم کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس را اینجا تماشا کنید

شب گذشته، آخرسر کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس برگزار شد و طبق وعده های این شرکت، اطلاعات مهمی از بازیای مورد انتظار پلتفرمای سونی یعنی پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ویتا منتشر شد. در ادامه تلاش داریم تا مهم ترین اطلاعاتی رو که در طول این کنفرانس منتشر شد رو دوباره بررسی کنیم.

Guacamelee 2

آخرسر از نسخه دوم این سکوبازی رنگین جذاب معرفی شد. قسمت دوم Guacamelee در ادامه نسخه اول این بازی که در سال ۲۰۱۳ منتشر شد، به صورت انحصاری وقتی به پلی استیشن ۴ میاد. اضافه شدن امکان همکاری ۴ نفره در رد کردن مراحل و انیمیشنای قوی تر، از جمله چند تا نکته مهم قسمت دوم نسبت به نسخه اول بازی هستن.

Resident Evil 7 – Not a Hero

انگار قراره تا آخرسر، بسته الحاقی داستانی قسمت هفتم رزیدنت اویل با نام Not a Hero بزودی عرضه شه. جدا از نمایش بخشای از داستان این بسته الحاقی، تاریخ منتشر کردن اون در تاریخ ۲۱ آذر ماه هم مشخص شد.

قراره تا این بسته الحاقی به صورت رایگان در دسترس خریداران رزیدنت اویل ۷ قرار بگیره. با وجود موفقیتای این بازی در پیش منتقدان، این عنوان هنوز به فروش مورد نظر کپکام دست نیافته.

Concrete Genie

انگار قراره تا هنر نقاشی، آخرسر تماشاگر یه اثر با کیفیت در بازیای ویدیویی باشه. در بازی Concrete Genie شما قادر خواهید با تا تقریباً روی هر نقطه ای از محیط بازی، به نقاشی بپردازید.

Erica 

نمایش یه تریلر لایو مهیج با محیط مرموز و تاریک از بازی جدید بخش سرگرمی شرکت سونی یعنی Erica، خیلی از هواداران سونی رو به وجد آورد. انگار سونی قراره تا با این بازی، دوباره شانس خود رو در سبک لایو مهیج که در اون، انگار شما کارگردان بازی هستین رو امتحان کنه.

 Ghost of Tsushima

استودیو ساکرپانچ که قبل از این تجربه ساخت سری Infamous رو در کارنامه خود داره، از بازی جدید خود با نام Ghost of Tsushima رونمایی کرد. انگار این عنوان، یه مهیج جهان باز با المانای نقش آفرینیه.

داستان این بازی در دوره قرون وسطا جریان داشته و به درگیریای بین امپراطوری مغولستان و ژاپن فئودال می پردازه.

Detroid: Become Huma

 

از دیگر عناوین مهم معرفی شده در کنفرانس سونی در هفته گیم پاریس، میشه به ساخته جدید دیوید کیج یعنی Detroid: Become Huma اشاره کرد. این تریلر مثل بقیه ویدیوهای منتشر شده از این بازی، از گرافیک فوق العاده بالایی بهره برده و مثل بقیه ساختهایی استودیو سازنده بازی، عنصر انتخاب، نقش کلی ای رو در پیشبرد بازی اجرا می کنه.

Spider man 

پس از نمایشای موفقیت آمیز بازی اسپایدرمن در نمایشگاه E3، آخرسر تریلری از بخش داستانی این انحصاری پلی استیشن ۴ که به دست استودیو خوشنام اینسامنیاک گیمز ساخته می شه، منتشر شد.

هنوز جزییات خاصی در مورد تاریخ منتشر کردن این عنوان منتشر نشده اما این بازی به طور قطعی در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری واسه پلی استیشن ۴ منتشر می شه.

God of War

در جریان هفته گیم پاریس، سونی آخرسر تریلر جدیدی رو از یکی از مورد انتظارترین بازیای خود یعنی God of War منتشر کرد. برابر اون چیزی که قبل از این در تریلرهای این بازی به نمایش در اومده بود، دوباره تماشاگر جنگ کریتوس و پسرش با موجودات اساطیری مربوط به منطقه اسکاندیناوی هستیم.

در طول این تریلر، صحنه هایی از محیط بازی به نمایش در اومده و در آخر صدای زنی مرموز شنیده می شه، هنوز مشخص نیس که این صدا، مربوط به شخصیتی آشنا از سری God of War بوده یا با شخصیتی جدید روبرو هستیم.

The Last of Us Part II

در این تریلر غافل گیر کننده که در آخر کنفرانس به نمایش در اومد، دیگه خبری از الی یا جوئل، شخصیتای اصلی قسمت قبلی نیس و عوضش کاراکتری تنومند و نامعلوم رو میبینیم که به وسیله یه فرقه مذهبی نامعلوم افراطی گرفتار شده و محیط این تریلر، بسیار تاریک تر از قسمت قبلی بازی به نظر می رسه.

Author: edame

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *